Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník Terkel
Vloženo 3.7.2019
Aktualizováno 3.7.2019

Moje první mašina... Vyhrála i přes to, že se mi zprvu na fotkách a už vůbec od výroby... nezalíbila. Na místě to prolomila, stačilo nastartovat a bylo vymalováno

První dojmy - Nebyla jsem zprvu úplně pro, měla jsem zálusk na enduro a vůbec, odkládala jsem nákup až na další rok. Tahle kočka mi padla z nebes... Moje první moto, šoférák dodělán minulý podzim, obecně jsem na mašinách seděla možná dvou, a to "seděla" bez nadsázky. Musela jsem si na ni kapku zvyknout, protože je to přecejen váha pro začínající ženskou, stejně tak i pro mě tuší řízení... Ale nebály jsme se toho, první den 170km za náma, od popojíždění v kolonách, kdy neškube, (bože ach ten dvouválec), byla na mě hrozně hodná a pozlobila jen když jsem chtěla. Na klopení ještě tolik nemám koule, ale taky jsme zkoušely. Na zadní jde prakticky okamžitě, táhne pěkně odspoda a vůbec. Kritiku sakra nečekejte, já jsem zamilovaná! :D

Motorku bych doporučil pro - nedokážu specifikovat... Asi pro každého, koho už ten nudný život nudí a není zase nějak extra náročný na adrenalin :-D Kdo umí, zažije spoustu legrace :-)

Doplňky na motorce - -

Padla do náruče a zároveň spolu se sebou dotáhla do života člověka, jež mi ji v podstatě dohodil a o to víc je s ní a s ním a jeho ninjou švanda

Zatím nemůžu úplně hodnotit, já ji dostala v topu. Po delší jízdě jsem měla pocit jemně prokluzující spojky, kdy mi už při rozjezdu měla tendence táhnout vpřed i přes spoju, ale stačí štelnout a vše ok. Brzdy top, pro mě... Táhne odspoda, dvouválec mi navíc při ubrání plynu krásně brzdí sám o sobě, takže ty brzdy jen když jsme chtěly kapku pozlobit nebo někdo zlobil nás.. Nosím batoh takže úložňák až tak neřeším, ale místa si myslím na ty důležité věci dosyta. Ovladatelnost, no, není to enduro ani crossa, ale za mě ideál. Jsem baba a díky tomu, jak je nízká, s ní dokážu couvat i do mírného kopečku bez problému. Až budu vědět víc, určitě dopíši

Nejlépe se Sůza nebo "Sfiňa", jak ji říkáme, cítí samozřejmě na silnici. Dostala ale i pár metrů jakýchsi nerovností, jednu rozkopanou polňačku a stejně, je to přecejen o mezikusu Na výšku zvládala skvěle, i přes větší váhu myslím, že se jelo i celkem měkce.

Co se cestování týče, nejsem moc fajnovka, takže těžko říct. Šlo by to určitě - hodně záleží na stylu jízdy. Přecejen se na ni o kousek víc leží než sedí a žádná koza vysoká to taky není. Ale za mě klidně

Jounas
Jounas napsal 04.07.19 v 10:08 10b.

Vím o čem mluvíš...Taky jsem ji měl...a až na tu přední vidlici je to bombastická motorka

renocar_prosinec
Objednat reklamu