BMW K 1200 R (2006)

Vlastník drasťa1
Vloženo 19.6.2019
Aktualizováno 19.6.2019

Celkem univerzální stroj s dokonalým podvozkem.

První dojmy - Moto padla hned do ruky :-) BMW K 1200 R velice dobře ovladatelná a výborně vyvážené těžiště. Na nastavení comfort je moto opravdu pohodlná pohlcuje nerovnosti a celkově je svezení požitek pro jezdce :-) spolujezdec nemá moc pohodlný posez, ale toto budu hned řešit přešitím sedla na zakázku s gel vložkou a paměťovou pěnou. Aktuálně mě s tímto strojem čekají dvě moto dovolené, tak uvidím jak bude vyhovovat na opravdu delší trasy :-)

Motorku bych doporučil pro - Moto je spíše pro zkušenější jezdce nebo pro lidi co to mají v hlavě opravdu srovnané :-)

Doplňky na motorce - Z důvodu cestování jsem na moto instaloval boční kufry SHAD s držáky, které jsem si musel upravit. Teď mě ještě čeká výroba pevnější plošiny pro zadní kufr

Tento stroj jsem si vybral víceméně sporadicky a nebyl to původní plán. Při výběru jsem náhodou narazil na inzerát tohoto stroje a na první pohled mi padl do oka. Jedinou starost mi dělalo při mojí výšce zda mi bude moto vyhovovat a tak jsem neváhal a vyhledal různé recenze a nakonec jsem se šel k prodávajícímu na moto podívat a do se mi stalo osudným ihned jsem se do motorky zakoukal jako do hezké holky a po svezení už nebylo cesty zpět prostě jsem jí musel mít

Moto mám opravdu krátce pro podrobný popis, ale samotná jízda a ovladatelnost mě opravdu dostaly.
Na nastavení COMFORT je moto opravdu pohodlná pohlcuje nerovnosti a celkově je svezení požitek pro jezdce spolujezdec nemá moc pohodlný posez, ale toto budu hned řešit přešitím sedla na zakázku s gel vložkou a paměťovou pěnou.

Piki
Piki napsal 07.07.19 v 21:53 7b.

Je to pecka, jen ten topcase a neorigo kufry, jinak paráda