Honda CB 600F Hornet (2007)

Vlastník Jetcat
Vloženo 16.6.2019
Aktualizováno 28.2.2020

Zlata barva tomuto biku velmi slusi,od starsich Hornetu se lisi pridavnym lehkym oplastovanim a taky kratkym vyfukem ktery nerusi pohled na zadni kolo

Yamaha FZ6 Fazer S2: zadna nebyla v kvalite jako tento Hornet

První dojmy - Zatah od spodnich otacek , ovladatelnost a citelny podvozek Bike padne do ruky,ale ma trochu uzka riditka ,v nizkych rychlostech se to trochu pere.S vetrnym stitkem se da v pohode pelasit pres 100 km/h

Motorku bych doporučil pro - Zacatecnici,znovu nasedajici zrali jezdci,zeny

Doplňky na motorce - Vyhrivane gripy,indikace zarazene rychlosti,kufr na dve helmy,padaky rutan

Zatim mam najezdeno malo abych dokazal hodnotit,ale pri mem navratu na silnejsi stroj po 12 letech je tenhle bike idealni na vzpominani zakladnich dovednosti.
Ochotne jde do zatacky,dobre davkovatelne brzdy a pohodlny posez.
Rychlosti tam skacou samy a diky indikatoru mam prehled ktery kvalt zrovna mam.
Po blizsim seznameni na nejake delsi projizdce dam vice info.

22/7/2019 - tak najeto pres 2000km
moje spokojenost pouze roste,doinstalovano USB nabijeni,pouzdro na mobil a polepy na kola a na podsedlovy plast
nejak jsme k sobe prirostly ,podvozku se da verit,neveril jsem co dokaze pobrat kdyz jsem vlitnul do zatacky s naklonem a v apexu byla zaplata na zaplate kazda jina a kazda jinak vysoko.Stacilo drzet pod plynem a byl jsem z toho venku.

Planuji jeste nove packy a bocni ramy pro pridavne brasny

28/02/2020 - tak Hornet dostal prvni tunning - sedlo ktere jsem nechal delat u fa RUTAN
pervektni prace,uzasna komunikace - poradi,udelaji navrh,doporuci spravnou kombinaci
sedlo je site ye tri druhu kuze - vrchni je alcantara,kolem stehen kevralovy design,zbytek je hladka kuze,zlato/bile nite a zlate buzirky,pricne prositi a gelove vlozky

Jetcat
Jetcat napsal 26.01.20 v 22:49

Tak a uz dost!!!
sedim na ni v garazi a nemuzu se dockat az ji prozenu na ceste.
mezi tim jsem mazlikovi nechal udelat nove sedlo ,moje prdelka bude v pohodli i na delsi ride.
Az bude hotovo dam foto

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.06.19 v 13:10 10b.