Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník VeraBoNie
Vloženo 11.6.2019
Aktualizováno 12.6.2019

Moje sufuska, splněný sen, na který jsem se chystala od puberty. Konečně, rok po řidičáku, už mám i motorku.

Yamaha FZ6 N: důvod neuveden

První dojmy - Zatím nadšení. Vhodná pro začátečníka. Je moc hodná.

Motorku bych doporučil pro - Všem, nejvíc ženám, začátečníkům, menším jezdcům, ale myslím si, že i nabušený chlap na ní bude spokojený. Má sice 72 kW, což je docela dost, ale ten výkon nastává, až když opravdu točíte a chcete, jinak je na plynu strašně hodňoučká a snadno se s ní manipuluje, zkousne hodně chyb při řazení. Dá se s ní jezdit slušně i vyvádět.

Doplňky na motorce - Vše origo stav, přidán jen padací rám, protože jsem lama a je to první motorka, a plexi, pač mě to sfoukávalo na dálnici dolů.

Přijatelná cena, výkon, vzhled a výška. Skvěle ovladatelná.
Oproti zvažované konkurenci v dané ceně má v základu gipro a přímé vstřikování, takže žádné trápení se sytičem a lámání si hlavy s tím, co tam je zařazeno.
Moderní vzhled, nestárne.
Hned po koupi se projevila první závada, začala při řazení chcípat. V autorizáku na Vrbovce přišli na to, že jsou špatné vůle u sedmi ventilů. Což chápu jako důsledek toho, že původní majitel se tomu nevěnoval.
Kolem 130 km/h vibruje heft a levá stupačka, takže po nějaké době musím zastavovat a vyklepávat se. :D To je ale asi normální. Uvidíme, jak zvládnu delší cesty. Na okresky je to ale příjemná motorka.
Úložný prostor? Je samozřejmě prd jako u všech naháčů, musím pořídit kufry, zatím tahám na zádech batoh, takže dojíždím s otlačenými rameny.
Spolujezdec? Se nekoná a konat nebude, asi je tam pro něj místa dost, ale já sama mám 65 kilo a nepotřebuju za sebou vozit závaží, které by pravděpodobně bylo o dost těžší. Přítel jezdí na stejném modelu, takže nikoho vozit nebudu a nechci. Spotřeba zatím naprosto suprová, protože jezdím jako srab (předpisově) a netočím moc vysoko.
Jestli ji někdy prodám, tak určitě ne kvůli kubatuře, ale že bych si třeba pořídila něco s ABS. Tady sice není, ale na brzdách je příjemná, takže s tím nemám problém.