Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník Klak
Vloženo 11.6.2019
Aktualizováno 8.9.2022

Pocitově velká motorka s krásnou ovladatelností.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Palace (Klánovice)

Honda NC 700X: Mala motorka, nižší výkon
Honda XL 700V Transalp: Žádný kus co by mě zaujal

První dojmy - Jakto, že tak velká motorka jde tak snadno do náklonu. Po přesednutí z malého naháče se mi tahle motorka řídí o dost líp...jak je to možný :-). Nefouká...jede to...neřve to tolik...Jedno velký překvápko :-D

Motorku bych doporučil pro - Spíš pro středně vysoké a vyšší postavy. Motorka je tak ovladatelná, že bych si jí dokázal představit jako první motorku. Poslouží, ale i zkušeným jezdcům.

Doplňky na motorce - Padací rám, boční kufry, blastry, vyhřívané hefty, přídavné světla

Kamarád si pořídil už několikátý stroj toho to typu a jednoho krásného dne sem se odhodlal projel se na Tigrovi 1050. Z velkých motorek sem měl respekt a moc sem se na ně nehrnul. Měl jsem představu, že když ta motorka vypadá, že je velká tak se určitě musí i špatně řídit a ovládat. A ejhle...seděl jsem celkem přirozeně, váha nebyla vůbec znát a do zatáček to jelo úplně samo. A už to šlo docela rychle. Inzerát na moji Brevu 750 a hledání vhodného endurka.
Na v-stromy jsem slyšel jen chválu a tak jsem ho zahrnul do svého výběru. No a když jsem v inzerátu našel kousek v bílé barvě a ještě už měl ve výbavě cestovní kufry, bylo takřka rozhodnuto. Po zkušební jízdě jsem z motorky už odmítal slézt a cestu domů ( asi 100 km) sem si fakt užil. Mám za sebou asi 1500 km a baví mě to čím dál víc.

jiřus69
jiřus69 napsal 12.06.19 v 10:08 10b.

...a ještě bude
Dobrá volba.