Suzuki GSF 650S Bandit (2005)

Vlastník elovo
Vloženo 21.5.2019
Aktualizováno 8.10.2020

První motorka - na naučení...pak se uvidí jestli u ní zůstanu, nebo mě zaujme něco jiného

První dojmy - . . .

Motorku bych doporučil pro - - - -

Doplňky na motorce - Kufr Givi, vyhřívané rukojeti Oxford, větší štítek, rozšíření zrdcátek

Průměrná spotřeba - 4.78182 l/100km

Po 27 letech od řidičáku na malou motorku (autoškola na Simsonovi), na které jsem kromě autoškoly nikdy nejezdil, a spoustě kilometrů v autě jsem se rozhodl se naučit na velké motorce. Dva roky mi trvalo než jsem se rozhoupal a přihlásil do autoškoly, kterou jsem 23.8.2019 úspěšně zakončil zkouškami (testy plný počet a jízdy bez problémů). Řidičák mám teda od 28.8.2019 a pomalu se začínám učit jezdit sám (jako že za mnou nikdo nejede autem a neříká mi kam mám jet ))

Motorku jsem s kámošem vybíral, vybíral a nakonec vyhrála nabídka Bandita 650, na kterého jsme se zajeli podívat a po vyřízení všech papíru dovezli ke mě do garáže.
Při koupi měl najeto 73 912 km a tak nás čekal servisní zásah - rozvodový řemen + napínák, olej + filtr, palivová hadička a nová pružinka v páce přední brzdy (oficiálně se to jmenuje "opravná sada přední brzdy"). Přes zimu vyměním řetězovou sadu.