Honda GL1800 GoldWing (2006)

Vlastník bizov
Vloženo 20.5.2019
Aktualizováno 22.9.2020

GoldWing GL 1800, rok výroby 2006, koupená od prvního majitele ve velmi dobrém stavu.

Motorka koupena od Polous (Přerov I - Město)

První dojmy - První dojmy - opravdu velký respekt, vysoká hmotnost stroje, silný motor a mé nulové zkušenosti s tímto druhem motocyklu, to vše znamenalo opravdu opatrné první kilometry. Někteří píší, že po pár kilometrech na nových strojích jsou s nimi perfektně sžiti a vše je super. Já myslím, že se pořád mám co učit :-).

Motorku bych doporučil pro - GW je pro toho kdo ho chce, ale musí na něj mít. Není to levná hračka. Dobré je, že i já se svoji " konfekční" postavou 175 cm - širší než vyšší - dosáhnu při zastavení na zem.

Doplňky na motorce - Doplňky pro bezpečnější a pohodlnější jízdu - xenony, doplňková LED světla, nová opěrka řidiče, předkopy - plotny, zadní plotny, nové velké lehce kouřové plexi, sirény, příprava na navigaci garmin ( původní americká je hrozná ), držák telefonu, zásuvka 12V na řídítkách i v pravé přihrádce řidiče, bluetooth připojení motocyklu, nové mlhovky, nové přední i zadní blinkry atd.
Pro radost - spousta světýlek a šílená reprosoustava .

Motocykl mám od léta 2017, kupoval jsem ho celkově ve velmi dobrém stavu. Přesto jsem nechal přes zimu udělat kompletní technickou prohlídku, výměnu pneumatik a některých dílů, na kterých se již začal podepisovat zub času.
Když je na tomto místě popisován GoldWing, tak se všichni shodují na neskutečném pohodlí při jízdě, výkonu motoru, nízkém těžišti a tím i velmi dobré ovladatelnosti v rychlostech nad 10 km/hod. Vše lze jen potvrdit. Sedlo spolujezdce je jak ušák pro dědečka, jen ty bačkory tam nejsou. , o řidičově " pohovce" není nutno psát.
Snad jediný okamžik kdy se GoldWing na cestě nechová zcela předvídatelně je silný boční vítr. Ten mu moc nesedí, ale to asi ani jiným strojům.
Co se týká spotřeby, na nádrž najedu cca 350 km, dotankuji asi 21 litrů.
Na rezervu jsem zatím najel nejvíce 48 km, netuším jaký je opravdový dojezd na rezervu, ale zkoušet to asi nebudu .
V zimě 2018 proběhl další servis - tentokrát hlavně doplňky, snad všechny, které tam jdou dát , následovala technická ( bohužel stará byla propadlá ) a vše bylo připraveno na jaro.

Yadi
Yadi napsal 26.08.19 v 19:50 10b.

Varo
Varo napsal 21.05.19 v 11:15 10b.

Opravdu pěkně načančaná
pipláš se s Mazlíkem a potom je ve vteřině vše v pr...
Plechy (plasty) se opraví, hlavně, že se nikomu nic nestalo. Tak ať zase brzo vyjedeš.

Tomis69
Tomis69 napsal 21.05.19 v 05:15 10b.

Super kočár.Ať dobře slouží ta tvoje královna

Čadil
Čadil napsal 20.05.19 v 20:24 10b.

GRATULACE A PĚKNÝ POPIS