Honda NSR 125R (1998)

Vlastník Jariii-R6
Vloženo 9.4.2007
Aktualizováno 5.2.2011

Koupil jsem ji 6.4. 2007.Nova vlozka ve valci, pist,krouzky,gumy,brzdove desticky,retezova sada. Nevim kolik jede teprve zajizdim. Ma najeto udajne 19700km. v tp 7kW jinak 23kW. Jede super obcas zkusim priveru :). Doufam ze to chvili vydrzi. :)

Tohle byla pěkne ostrá 125ccm, bez problémů jsem s ní 160km/h dostal, samozřejmě na úkor spotřeby cca 8-9 litrů/100km. Bohužel už je prodaná, na konci motorky a jejího pobytu u mě se vyskytly problémy se startérem, které jsem vyřešil vybroušením větší díry ve kterém běhal rotorek, protože tato hřídel od rotoru se neustále sekala a startér se pak neroztočil. Jinak nebyly žádné sebemenší problémy. Teda až na to, kdy jsem jel kousek od domu a v cca 40km/h jsem ji položil v zatáčce na štěrku, no jo oprava stála 10 tisíc ale za to oprava byla pořádná a krásný nový lak. Nyní už je tento supersport pryč a já přešel na něco s velmi menšími náklady na dopravu. Honda Varadero XL125V

Matesík
Matesík napsal 07.02.08 v 14:04

Paradna NSRko

KANOUR
KANOUR napsal 02.12.07 v 12:26

Dobře panáčku, dobře

Jariii-R6
Jariii-R6 napsal 18.09.07 v 21:21

juraj 2: vlozka ve valci by se dala porovnat neco jako vybrus na fichtlovi, ktery skoro kazdy nsr co ma najeto vice jak 20000km tak ji uz ma, jinak je lepsi si koupit NSR uz s touto vlozkou nebo po GO (generalni oprava) motoru, a aby ti to ten chlapek od koho kupujes dolozil papirem ze to tam bylo provedeny, tohle vse mi chlapek co mi to prodaval dodal, takze vse je zatim ok.

Jariii-R6
Jariii-R6 napsal 18.09.07 v 21:17

juraj: na zacatky je to motorka vyborna, ale pokud nemas dostatek penez, a chces hodne jezdit, tak si kup 4T (ctyrtakt), sice to moc nejede a vypada to hodne male, ale nic to nezere a ma to dobry zvuk, jinak ja bych svoje NSR za nic nevymenil, kdyz jezdim normalne 100-120km/h veme si to na tech 100km asi 4-5litru, ale kdyz to budu hnat porad plnej (150km/h) tak si to tech 6-7 veme + musis kupovat hodne dobry olej, ja liju castrol tts 450kč/l, litr ti vystaci na 500km ktery ja najedu za vikend,takze se mi to hodne prodrazi, ale za tu skvelou jizdu jak to jede, si takovy drahy provoz zaplatim.

napsal 18.09.07 v 11:10

cau mas super NSR...kolik to na 100km žere???a co ta vlozka k cemu je to dobri??chci si ted po novym roku kupovat taky NSR je to dobra motorka na zauceni???