KTM 990 Adventure / S (2007)

Vlastník patt22
Vloženo 11.5.2019
Aktualizováno 11.5.2019

Výborná motorka pro vše Cestování, dobrodružství, terén, jízdy po zadním a vzrušující pocity které se nikdy nenabažím.

První dojmy - Velice hravý bike se zajmavým průběhem motoru. Trochu neklidná. Furt to chce a nedá pokoj dokut to nedostane. Vizuálně je to strašně krásná motorka. Vysoká,barevné provedení mě neustále dostává do kolen.Když jsem k ní přišel tak jsem se zamiloval.

Na motorce je vše jak má být. Motorka mi spíš připomíná velkou krosku a to mě baví. Opravdu povedený stroj. Podvozek vyluxuje vše kam ho pošlete, motor není žádná brutalita ale úžasná symfonie poctivého dvouválce bez elektroniky. Celkově řízení a ovládání neskutečně dobře sedne do ruky.Jízda ve stupačkách ve mě vzbuzuje pocit Cyrila Desprese a když rafička otáčkoměru olizuje omezovač, mám pocit že už můžu umřít.Je to moje vysněná motorka!!

Když jsem pracoval v KTM přímo v Rakousku jako mechanik autorizovaného servisu, tak jsem si jí vyhlédl prostě si jí koupil. Bylo to splnění dlouhotrvajícího snu. Hned jsem jí samozřejmě provedl velkým servisem a kompletním repasem podvozku tak jak to má být.Proběhla i montáž pár doplňků jako přídavná světla, navigace, zásuvka atd.

S motorkou máme projetý kus Evropy a spoooustu krásných polních cest,motorkosových tratích, výjezdů a spoustu dalších podobných dobrodružství.

Kacafirek
Kacafirek napsal 25.05.19 v 22:28 10b.

Pořád je to impozantní strojovna. Ten design se nikdy neomrzí, nikdy nezapadne.
Léta jsem po ní koukal, ale tehdá však byla mimo mé možnosti.
Ať Ti dělá radost

Sete
Sete napsal 11.05.19 v 19:51 10b.

Nádhera