Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník foreson
Vloženo 9.5.2019
Aktualizováno 9.5.2019

Stařenka za málo peněz, která má předpoklad spolehlivosti a na moje občasné pohodové výlety po okolí bohatě dostačující.

Suzuki GSX 600 F: Měl jsem ji rezervovanou u soukromého prodejce, 200 km od domova, ten mi pak volal, že se mu ozval někdo, kdo to má k němu kousíček a že mu to prodal, protože nebude problém s přepisem. Takže na zabití, pak jsem narazil na Fazera a hned jsem radši jel pr

První dojmy - Nejdůležitější první dojem byl, že jsem neležel, ale seděl ?. Příjemný posez, dobrá ovladatelnost, pěkný zátah. Padla mi do ruky hned a věděl jsem, ze večer bude stát v garáži.

Fazera jsem si vybral hlavně proto, že jsem chtěl levnou motorku na občasné výlety, typově spolehlivou. Jistě ještě lépe by seděl nějaký vzducháč, ale jeden mi utekl a tak jsem se jel podívat na Fazera.

Motorku mám krátce, tak se nebudu rozepisovat o jízdních vlastnostech apod. Koneckonců takových popisů je zde dost.

Jediná zatím zjištěná "vada" je hlučný rozvod, který budu v brzké době měnit společně se seřízením ventilů. Toto bylo při koupi zohledněno v ceně, takže pohoda.

Petr163
Petr163 napsal 07.10.19 v 17:52 10b.

Dobra volba a vidim ze taky ti padla do ruky jako me muj bandita.