Honda XL 1000V Varadero (2007)

Vlastník Martin211
Vloženo 5.5.2019
Aktualizováno 27.2.2020

Úplne největší sen z mladi prostě ta nejkrásnější motorka pro mně

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

Suzuki DL 1000 V-Strom: Varadero je prostě varadero

První dojmy - Obrovský a to nejsem zadnej strizlik! ! Obrovský a těžký. Obrovský a těžký co s tim budu dělat?

Motorku bych doporučil pro - Cestovatelum ale i na ježdění do prace je fajn

Doplňky na motorce - Kufry 3x originální honda vytápění hefty.padaky

Tak a je doma konečne. První cesta z Pardubic do Litoměřic. Cca 190km z toho 160 po dálnici. Mám ho teda zatím měsíc ale jsem z něho úplne nadsenej..cestovní moto jakou jsem si vždycky přál. Já cca 190cm a 130kg. Supr posezení. Brzdi jako kráva . Po 14dnech první zahraniční výlet. 5 dni po pobřeží baltskeho more polskem s batůžkem. Super svezení az na první den kdy foukalo a ze na nem je dost mista kam se vítr opírá. Celkem za 5 dni 2 368km . Ani jedna závada. Spotřeba cca 7 litrů ale na to co a jak vezl myslím super. Musím rozebrat levý ovládání nejdou přepínat dálkový a nehrejou hefty. Přidal jsem zásuvku. Plexi by mohlo byt vyšší ale da se s tim žit. Takže zatím vse ok Máme spolu najeto cca 4.500km sezona2019 je za náma ujeto 16500km vyměněn po třetí olej,filtry, chladicí kapacita,opraveno vyhrivani rukojeti a je potřeba vyměnit ještě přední gumu, přidána hrazda nad budiky na navigaci uz se těším na další sezonu. V plánu je bosna,černá hora,albánie na 14dní a pokukuju po hliníkových kufrech

Martin211
Martin211 napsal 03.08.19 v 10:58

Tak máme po další delší cestě. SK, UA, Ro,H,A,CZ šest dni 3100km. Super super super. Před cestou vyměněn olej po 6tis a zadní guma. Bez jediného problému jsme to zvládli v plně polní s batůžkem. Skvěla motorka . Zatím v provozu téměř každý den jezdím i do prace 10km. Najeto cca 10 500 km. Pokukuju po presiti sedla s gelovou vložkou.

69šakal
69šakal napsal 06.05.19 v 21:19 10b.

měl jsem 7 let a vím... Plexi kup MRA s deflektorem. Budeš spokojenej. Tlačítka stačí většinou promáznout.. Hodně radosti s Varánkem!!

Čadil
Čadil napsal 06.05.19 v 17:57 10b.

paráda,chlape

soptik1c
soptik1c napsal 06.05.19 v 09:07 10b.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 06.05.19 v 06:04 10b.

Mám 196 cm, také po ní koukám.