Yamaha XJR 1300 (2003)

Vlastník Motoropak
Vloženo 25.4.2019
Aktualizováno 25.4.2019

Jmenuje se Arnošt - co dodat? Ve verzi SP, prostě nádhera. Už nevim, co psát, snad už ten formulář bude spokojenej.

První dojmy - XJR jsem už měl, je to jako návrat z dalekých cest do rodného kanape :-) Jasně, že padla do ruky. Na minulém XJR jsem nalítal přes 60 tisíc. Už se těším na pořádnou porci parádních kilometrů na tomhle stroji. Podle mého poslední pěkná opravdu motorka.

XJR jsem si vybral, protože jsem ho už měl a v podstatě nechápu, proč jsem ho prodával. Jinak tenhle konkrétní kus jsem si vybral kvůli zachovalosti. Když jsem se pak potkal s majitelem, bylo mi jasný, že tahle motorka byla vždy hýčkaná a opečovávaná a nebylo co řešit.

vwlasta
vwlasta napsal 27.01.20 v 22:29

Pěkné strojek

jankok
jankok napsal 03.05.19 v 09:30

jankok
jankok napsal 03.05.19 v 09:29 10b.

dračiceLenka
dračiceLenka napsal 02.05.19 v 23:40 10b.

vajdi217
vajdi217 napsal 02.05.19 v 23:10 10b.

Joooo krásnej kousek. Já začal přes Kozídecha ,na fichtla, pak 350 PANEL kterou jsem tlačil do podoby XJR ( jak se na tu dobu dalo ) pak jsem chtěl právě takovej kousek jako máš ty, ale můj baťůžek mě přehlasoval, takže bylo VIRAGO 1100, no a teď jsem tam kde jsem a velká spokojenost, Ale vidět parádní holku jako je tvoje, to vždycky potěší oko. Tak hlavně opatrně a vždycky na kolech.