Honda CB 500F (2019)

Vlastník TatrankaCz
Vloženo 28.3.2019
Aktualizováno 1.3.2020

Šedý démon který uchvátí na první pohled i posez

Motorka koupena od Acura Honda Chomutov

Kawasaki ER 6N: Šel jsem do novoty
Yamaha XJ6: Nakonec mě překecali pro dvouválec + novota

První dojmy - No paráda, jede jako nová :D Úsměv vydržel po celou dobu cesty od dealera až domů . Má 190 Kg a ani to pod sebou necítíte. Zvuk výfuku na to že to je origo tak parádní.

Motorku bych doporučil pro - Klidně těm co maj mokrý papíry víceméně je to motorka z autoškoly

Doplňky na motorce - Zatím žádné, v budoucnu to vidím na topcase a boční brašny, nějaký padáky a mřížku na chladič.

Moje první moto byla Suzuki GSF 400 bandit z roku 1992, kterou jsem pořídíl v lednu 2018. Chtěl jsem jít do 600ccm něco dospělejšího ale od té doby co jsem uviděl CB 500F 2018 vystavenou v globusu tak jsem byl zamilovaný na první pohled. Nejvíce mě uchvátila ta cena za úplně novou motorku. Teď když už jí mám doma tak nelituji a je to strašně velký skok z banďoura 1992 na motku z 2019 :D Zatím mě to s ní vše čeká až po zajetí takže ještě musím vydržet, ale už jsou v plánu Alpy na září a nějaký ty komíny.

1000km

V tisícovce km byla první garančka, výměna oleje plus dolití vody na rysku 2h práce za 2700Kč.

5000km

Tak už se moto zdá být trochu slabá :D ale je to tím že převážně jezdíme ve dvou ale jak jedu sám tak je to zase ďábel :D pořád mě motorka baví a je to sní prostě pohoda.
Je vhodná i na delší cesty, pokud jedu sám tak na moto vydržím jezdit i celej den, vždy když přijde taková ta bolest zad a zadku tak se stačí na chvíli postavit za jízdy a jak se to všechno prokrví tak se zase může valit dál, ale u spolujezdce to je horší ten má k dispozici jen takové bidýlko :D takže bolesti přijdou brzy a když to drncá tak to prej dost bolí a nebo je asi moc citlivá slečna :D
Jinak při jízdě v noci se protijezdcům moc nezamlouvají ty LED světla :D na sériový výfuk má strašně dobrý zvuk.

Gahan37
Gahan37 napsal 31.08.19 v 23:09 10b.

Jste na to moc velký...oba

Samíc
Samíc napsal 08.04.19 v 11:54 10b.

Moc pěkná Honda je Honda dobrá volba