Kawasaki Versys 650 (2009)

Vlastník Daart
Vloženo 27.3.2019
Aktualizováno 13.10.2019

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Padací rámy SW motech

Vzhledem k tomu, že padáky ve stylu hříbků po původním majiteli nebyly úplně štastným řešením, s ohledem na uchycení k motoru a to pouze jednobodově, vyměnil jsem je za celé rámy od SW motech, na které jsou velmi pozitiv

Uskutečněno: 03.06.2019
  • Brašny

Když už máme jet na pár dní pryč, tak ať máme kam co poskládat. Kufr je sice velký, ale pro dva a na více dní rozhodně ne dostatečný.

Uskutečněno: 24.04.2019
  • Repase vidlic a výměna oleje

Jak bylo avizováno, bylo potřeba mrknout na vidlice. Tak jsme se do toho s Krejzou pustili. Prachovky a gufera byly ok, tudíž nebyl důvod je měnit. Olej nebyl nikterak znečištěný, ale byl dost řídký. Nalil se místo něj t

Uskutečněno: 21.04.2019
  • Proužky na kola

Koupil jsem proužky s jakýmsi udělátkem, které to nalepení dělá opravdu jednoduchou činností. Nalepeno snad během 5 minut. Chtěl jsem tu motorku decentně odlišit. Myslím si, že tomu celkem sluší.

• Nastavení podvozku

Proběhlo prvotní zjištění stavu podvozku a jeho prozatimní nastavení. V brzké době bude nutné vyměnit olej ve vidlích, neboť aktuálně použitý je příliš řídký. Poté se bude ladit dále. Special thx to Krejza.

• Nové pryže

Gumy po původním majiteli stály za ... nic..., takže jsem byl přezout na něco použitelnějšího. Aktuálně zkouším Dunlop Roadsmart III. S druhou generací jsem byl nadmíru spokojen, jsem zvědavý jaká změna bude u novější ge

• Výměna brzdové kapaliny

Trochu překvapením pro mě bylo, že na brzdovku snad nikdy nikdo nesáhl, takže pryč s ní. Následně vyčištění nádobky na brzdovku a nová kapalina (DOT 4).

Vloženo: 02.04.2019
    Uskutečněno: 31.03.2019
  • Základní nastavení

Proběhlo základní nastavení, které bylo nutné: - sklon páčky spojky a brzdy - záběr spojky cca od 1/3 namísto úlného konce - řadící páka - nastavení výšky plexi, aby neházel turbulence přímo do helmy - přesunutí ovl

Vloženo: 02.04.2019
    Uskutečněno: 31.03.2019