Honda CB 600F Hornet (2011)

Vlastník m_v
Vloženo 26.3.2019
Aktualizováno 26.3.2019

Nastal ten správný čas na plnění dětských snů.

Motorka koupena od FIRMA:Motozone (Třebíč)

Yamaha FZ6 Fazer S2: Pěkná, ale výfuky pod zadkem rozhodly ve prospěch Horneta.

První dojmy - Hned při prvním setkání jsme si padli do oka. Byla to kráska v nejlepších letech. Když na mne poprvé mrkla, poprvé zaburácelo její srdce a poprvé se spojily naše těla, bylo rozhodnuto, bude jen má.

Motorku bych doporučil pro - Horneta doporučuji všem začínajícím, pohodovým řidičům.

Asi jako většina kluků jsem i já ve věku studenta střední školy pokukoval po jednostopém stroji. První začátky na půjčené Babetě, později první vlastní stroj, Jawa Pionýr 21. Tehdy jsem si připadal jako král silnic, rychlý, hlučný a divoký. Zažili jsme toho spoustu, výlety, nehody, první zkušenost s dopravními policisty... Později jsem Pincka vyměnil za auto, začaly mě zajímat holky a motorka šla stranou. Čas běžel stále rychleji, z holek se stávaly partnerky, lásky opětované i ne, pak velká láska, skvělá manželka a úžasná rodina.
Malí kluci - malé hračky, dospělí kluci - velké hračky. Znovu jsem začal pokukovat po motorkách. Dlouhé přemýšlení, váhání, nakonec rozhodnuto. Jdu do toho. Měl jsem v plánu pořídit si něco silnějšího, lehce ovladatelného a cenově dostupného. V užším výběru zůstal Hornet a Fazer. Pár jsem si jich byl prohlédnout, pár si jich projel, nakonec padlo definitivní rozhodnutí. Horneta jsem si přivezl domů v létě 2018 a svého výběru nelituji. Jednoduchý, snadno ovladatelný a krásný stroj.
Svou první sezónu jsem strávil převážně na silnicích Moravskoslezského kraje a právě tam (na silnici) se Hornet cítí nejlépe. Dostatečný výkon pro předjíždění, snadná ovladatelnost v zatáčkách, poměrně slušná spotřeba a spolehlivé brzdy. Zatím se stále poznáváme a už teď se těším na další léto.