Suzuki GSX-R 1000 (2001)

Vlastník Jarda83gsxr
Vloženo 25.3.2019
Aktualizováno 27.3.2019

Silná mašinka, rychlost je její druhé já.

Motorka koupena od Kinča (Ostrava - Moravská Ostrava) - nejlepší, ochotný, poradil, pomáhá.

První dojmy - Nechtěl jsem motorku, ale chtěl jsem mašinu, zjistil jsem, že je to raketoplán. Ale jsem spokojený, když jsem si na ní poprvé sedl, tak mě uchvátila, dá se jet pomalu ale taky strašně rychle, jaké koliv otočení plynu a opravdu to letí. Takže to je o respektu.

Motorku bych doporučil pro - Pro blázny, co chtějí rychle jezdit, ale já jsem začátečník tak že budu jezdit pomalu. No bude na mě hezký pohled rychlá motorka pomalý řidič, ale co předjet můžeš tak vo co de. Je třeba si užívat a plnit si sny.

Doplňky na motorce - Leo Vince

Vždycky jsem takovou chtěl. Je to raketa, poletím s tím do vesmíru a možná i zpátky ha ha ha. Je to silniční motorka tak že patří na cestu. Výkon motoru je opravdu velmi vysoký, není problém spolujezdec, bagaz, mám ji chvíli takže kompletní servis. Spotřeba je v pohodě 7-8LITRU.ale jezdec je pořád zalehnuty. Zatím se seznamuji a hooodně učím. Je to můj sen a já jsem si ho splnil. Je to fajn pocit.

Kinča
Kinča napsal 02.04.19 v 11:07 10b.

Dělo :D

Jarda83gsxr
Jarda83gsxr napsal 27.03.19 v 09:16

Hadry mám akorát nemám kombinézu. Učím se takže zatím jezdím pomaličku.

Čadil
Čadil napsal 26.03.19 v 07:40

Suza-jak píšeš PRO BLÁZNY,tak opatrně na ostatní normální ,co chtějí taky jezdit

Čadil
Čadil napsal 26.03.19 v 07:40 10b.

nevo7
nevo7 napsal 25.03.19 v 20:03 2b.

Podľa mňa na tenisky, rifle a šušťákovú bundu na vozenie sa na tej motorke, dobre napísané.