Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník havran011
Vloženo 14.3.2019
Aktualizováno 21.3.2019

Nádherný stroj na cesty a výlety.

Honda CBF 600S: Zalíbila se mi Suzuki. Prostě mi víc padla do oka.

První dojmy - Nádherný kousek, leštěnka. Už se těším až dorazí domů. Ještě čekám na vyřízení dovozu. Ale už se Nemohu dočkat. Jízda super ?

Doplňky na motorce - Centrální stojánek, 3X kufry, vyhřívané hefty.

Průměrná spotřeba - 2.92 l/100km

Vždycky jsem měl motorku, ale kvůli stavbě domu jsem na svou bejvalou cbf 500 neměl čas, tak jsem ji poslal do světa. Teď po pár rocích dům hotový a manželka svolila (k vánocům jsem dostal moto oblečení od ženy.?? Vůbec jsem to netušil). Tak jsem hned začal koukat. Penízky byli našetřené. A najednou mi padla do oka Suzuki dl 650 V-strom. Nějak jsem musel na ni pořád koukat. Až jsem se rozhodl že si ji pořídím. První kousek co jsem měl možnost koupit, byl dost kosmeticky špatný a cena poměrně vysoká. Nakonec jsem si říkal že ještě počkám. A dočkal se objevil se inzerát a hurá jsem se jel podívat. Čerstvě dovezena z Německa, ale leštěnka jak prase. Po prvním majiteli s doloženymi km. Následovala jízda a hned jsem si ji zamiloval ?.

20.3. 2019 - V-strom dorazil i s papírem z STK ke mě domů. Sláva. Hned jsem se vydal na dopravak pro SPZ. Dovoz bohužel na počkání nedělají cca 2-4 dny. Tak snad to brzy bude. Už se těším až vyrazíme. Manželka byla také velice spokojená, když ji viděla a osedlala zatím jen v garáži . Uff

Tominda
Tominda napsal 02.04.19 v 21:50 10b.

boboh
boboh napsal 14.03.19 v 16:36 10b.

Taky jsem si ho pořídil a tedy vítej mezi řady V-Strom-áků