Honda Forza 300 (2019)

Vlastník Stago
Vloženo 8.3.2019
Aktualizováno 8.3.2019

Lehká, výkonná, spolehlivá, pěkná a hlavně poměr cena/výkon

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

První dojmy - Už ke konci r.2018 jsem se šel svézt s předváděčkou a hned mi sedla do ruky. Rychlost na dálnici v pohodě 130km/h. Je krásně tichá, jen si to tak sviští. Výkon pro mě na skůtra dostačující. S přídavným kufrem super, asi se tam toho vejde dost 45l ale zátěž píšou max 5kg. Hrozně se mi u ní líbí kvalitní zpracování porovnávám např. s tajvancema. Honda je kvalitou a detailem úplně někde jinde.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kdo hledají pohodlí na cesty a hlavně ucpaný města.

Doplňky na motorce - zatím žádné

Hondu Forzu 300 jsem zvolil jako doplněk ke stromu od Suzuki. Přeci jenom skůtr je pohodlnější na cestování ve městech a má ?ložný prostory což na moto nemám. Měl jsem Hondu Pcx na kterou nemůžu říct půlku špatnýho slova. Člověk si zvykne na pohodlí skůtru a tak se k němu zase opět vracím. No není zatim co hodnotit protože jsem najel jen 20 km. ale během týhle sezóny to určitě bude víc.

Stago
Stago napsal 09.03.19 v 18:28

Myslim že co do pohodlí je skůtr nejlepší

Hunyady
Hunyady napsal 09.03.19 v 08:51 10b.

Ahoj, je krásná, chtělo by to lepší fotky. Já jsem měl taky PCX, chtěl jsem ji upgradovat na Forzu 300, ale nakonec koupil NC750X. Myslíš, že mě čeká ještě skutr?
Ať se Ti s Forzou i Stromem dobře jezdí