Honda NTV 650 Revere (1993)

Vlastník mapach
Vloženo 4.3.2019
Aktualizováno 26.5.2020

Honda Revere 650 - měl by to bejt držák s nízkými nároky na údržbu. Tak uvidíme

Honda CB 400: Zrovna nebyla žádná pořádná k mání

První dojmy - První dojmy byly fajn, moje první větší motorka, takže jsem z toho měl respekt, ale zvykl jsem si na ní rychle. Nemám extra s čím srovnávat, ale řekl bych, že dost odpustí těm co nejsou úplně vyježděný.

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych pro nenáročné začátečníky, kteří nemají moc zkušeností a nechtěj se trápit extra se servisem motorky nebo mazáním řetězu atd. (tahle motorka řetěz nemá :)

Zkušenosti zatím nejsou. Ale můžu napsat proč jsem si ji vybral. Za prvé se prodávala již vybavená na delší cestovaní, s k 3 kufry, tankvakem, plexisklem, držákem na navigaci, atd. Za druhé je to moje první větší motorka, takže jsem do začátku chtěl něco nenáročnýho na údržbu, abych se do toho všeho dostal postupně. Byla to spíš logická volba než že by se mi zrovna Revere líbila. Ale musím říct, že od tý doby co jsem jí koupil, se mi vlastně líbí čím dál víc a víc.

Aktualizace: po 3 měsících co jsem ji pořídil a první tisícovce kolem komína, jsem s ní vyrazil do Maroka. Maroko jsem projel cca křížem krážem, motorka ustála i pouštní bouři a dojela až na kraj saharské pouště. Za celou dobu téměř bez problému. Jen se mi přelomil šroub v zadní brzdě... ale držel cca 26 let, takže to se dá odpustit. Za celou tu trasu jsem neměl žádné nečekané problémy, jízda na dalnici i na kamených cestách se dala v pohodě zvládnout. Jen pozor v Maroku mají děsně klouzací a nerovný silnice.

mad_zed
mad_zed napsal 07.03.24 v 18:16

Pěkna

mad_zed
mad_zed napsal 07.03.24 v 18:16 10b.

Pěkna

mapach
mapach napsal 20.09.23 v 12:34

@honza.honda určitě Honzo, napíšu ti zprávu.

honza.honda
honza.honda napsal 20.09.23 v 11:35 10b.

Ahoj, mohl bych se u tebe někdy zastavit a omrknout ty držáky kufrů . Předem děkuji za ochotu Honza

mapach
mapach napsal 04.03.19 v 20:48