Suzuki DL 650 V-Strom (2009)

Vlastník kanikl
Vloženo 1.3.2019
Aktualizováno 1.3.2019

Pohodlné svezení, skvělý poměr cena-výkon, spolehlivý stroj na dlouhé cesty ,nebo kolem komína

Motorka koupena od FIRMA:Zbyněk Soukup - Motosport (Jičíněv

Kawasaki Versys 650: důvod neuveden
Honda XL 700V Transalp: důvod neuveden

První dojmy - Motorka padne hned do ruky, není to žádný trhač asfaltu,ale po 15tileté motopauze to bylo přesně ono. Byl jsem zvyklý na terénní stroje, což Strom není, při jízdě off road musí jezdec myslet na jeho limity, především světlá výška, ale polňačky po dokoupení plechu pod motor zvládá skvěle

Doplňky na motorce - Dokoupeno : hlavní stojan, padáky, vyhřívané hefty zvýšení řidítek, Led světla

Se Stromem mám najeto po třech sezonách něco přes 20 tis km a kromě spotřebního materiálu / desky, olej, filtry, pneu / neproběhla žádná oprava. Na tachometru je 40 tis. km / je li to pravda, původ Italy / Je pravda, že Strom potřebuje dolévat olej, ale byl jsem ujištěn, že je to uplně normální. Začínal jsem na silničních Dunlopech, ale táhlo mě to na polňačky, tak další byly Heidenau Scout. Před letošní sezonou výměna řetězovky
a snad bude i další léto bez problémů.

Vlnič
Vlnič napsal 02.03.19 v 16:29 10b.

Nu kamaráde, vzhledem k tomu, že ta motorka je pěkná a mám ji rád a vím jak ji umíš povodit, vám nemohu dát jinak než 10b

SJ90
SJ90 napsal 01.03.19 v 22:11 10b.

jo jo tenhle stroj je výborný, taky jsem jej sedlal , přeji jen samou radost

Clint.
Clint. napsal 01.03.19 v 16:03 10b.

Pěkný kousek, přeji brzkou sezónu v poklidu se spoustou zábavy