BMW R 1200 GS Adventure (2018)

Vlastník suchanec
Vloženo 20.2.2019
Aktualizováno 21.2.2019

Je to dobrodruh, který Vás nenechá ve štychu v žádné situaci. Je to prostě allroud, nemusíte se bát žádné cesty a ani necesty ;) BMW doopravdy, ví co dělá!

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Ostrava (Ostrava - Moravská - Vše bylo tak jak má, vyšli mi ve všem vstříc a motorku mi dovezli až do garáže (70km).

KTM 690 SMC R: Ani sám nevím.
Husqvarna 701 Supermoto: Ani sám nevím.

První dojmy - Co tady mám psát? Motorka je jak stvořená k tomu, aby jste na ni sedli a jeli. Působí mohutně a těžce, ale jakmile zařadíte a pustíte spojku zjistíte, že je to jedna z nejpohodlnějších mašin na které jste seděli a váhu jako by měla poloviční. Jestli mi padla do ruky? Ta mašina působí jako by Vám ji někdo postavil na míru. Kdo nevyzkoušel neuvěří!

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny cestovatele a dobrodruhy, ale myslím, že uspokojí většinu z nás!

rudach
rudach napsal 21.02.19 v 15:18 10b.

Gratuluju ! Uzivej a kolama dolu !!!

31081
31081 napsal 21.02.19 v 09:53 10b.

Tad není co dodat

Petr_TA
Petr_TA napsal 21.02.19 v 08:36 10b.

Velká gratulace
Taky si na něj myslím ...
10b

Zelinář
Zelinář napsal 21.02.19 v 08:28 10b.

Taky jsem helmutum neveril a ted jdu kolem garage von tam jeden stoji...svina neplecha, jak se tam dostala?

hasjan
hasjan napsal 21.02.19 v 06:10