CFMOTO 650MT (2018)

Vlastník PetrAce
Vloženo 15.2.2019
Aktualizováno 22.4.2019

Hravá, lehká snad si budeme rozumět, byť do současné doby zkušenosti s cestovní motorkou veškeré žádné.

Motorka koupena od FIRMA:jiromoto (Chotěboř)

Kawasaki Versys 650: Poměr cena užitek

První dojmy - Motorka mi ihned padla do ruky, láska na první pohled a první zkušenost.

Motorku bych doporučil pro - Motorka se zdá vhodná i pro začátečníky

Doplňky na motorce - Topcase Kappa 47 l od prodejce instalováno.

Na motorce zatím ujeto cca 20 km, takže zkušenosti kromě zkušební jízdy veškeré žádné, až se udělá počasí tak budu doplňovat zkušenosti a postřehy.

Tak po dvou měsících a cca tisíci kilometrech přidám další zkušenosti, spotřeba se mi pohybuje okolo 4,75 L/100 km, motor je krásně pružný od 3 tisíc otáček se pěkně sebere a pořád táhne až do nějakých 9 tisíc (víc se mi nechce jej trápit), výkonově bych to odhadl víc než deklarovaných 45 kW, na cestě se chová perfektně, do zatáček se sklápí pomalu sama, je spíše pro jednoho než pro dva zadní sedlo je menší. Brzdy jsou super, zatím jsem tedy nepotřeboval krizově brzdit, ale zakousnou se pěkně, ABS se mi ještě neseplo tak nevím co to bude dělat, Podvozek mám nastavený od prodejce, zatím jsem se v tom nehrabal, ale při garanční prohlídce se zkusím zeptat jestli by nešla snížit o cca. 2 cm, abych při své výšce 176 cm dosáhl oběma nohama na zem, anebo možná přiberu na váze abyc jí víc zatížil , pak asi dosáhnu (kamarád 100 kg, o 3 cm menší a v pohodě došlápnul )
Poruchu jsem zatím žádnou neřešil a snad ani řešit nebudu, případně na motorku je tříletá záruka, tak by se to řešilo v rámci záruky.
Jezdím 99,9 % jenom silnice (to 0,1 % je zajíždění do garáže po trávě ) takže na silnici za mě super, mohu jenom vřele doporučit a co se týče cestování tak zatím v kuse najeto cca. 150 km a zadek nebolí

Digin
Digin napsal 28.12.19 v 21:26 10b.

YST
YST napsal 17.05.19 v 16:24 10b.

Zdravim kolego...
v kuse najeto 880km za 1den. za 11dni 4500km a prdel neboli
spotrebu mam teda nizsi 4.538lit... meril jsem to na kapky
umi to i teren. akorat jsou kratsy vidle... jinak to budeme mit drzak asi.
tak at slouzi

speroure
speroure napsal 15.02.19 v 18:58 10b.

Zajímavá motorka ! Přeji mnoho spokojených km... a po nějaké době přidej širší recenzi!