Jawa 250/590 (1969)

Vlastník karelsk
Vloženo 11.2.2019
Aktualizováno 29.8.2019

Jawa 250 sport rv. 1969 . Jawička je má první motorka kterou jsem zrenovoval .

První dojmy - Motorku jsem momentálně zrenovoval . Je postavená z totálního rezavého kusu . Spousta práce a času. Ještě doladit motor , přidat pár věcí a je hotovo

Doplňky na motorce - Motocykl má elektronické zapalování VAPE se síťovým napětím 12 V , otevřené sání. Motocykl je možné provozovat bez baterie

Motorka nemá najeto ani jeden kilometr. Vše záleží na slušném počasí . Vše seřízeno a funkční .

karelsk
karelsk napsal 26.10.19 v 06:14

Jistě tak jak kliku , kanály a píst

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 25.10.19 v 22:32

Po tom co jsi tady teď napsal bych dal jen 5 b. Ten kryt karburátoru jsi doufám vyleštil i zevnitř...

karelsk
karelsk napsal 24.10.19 v 21:58

Nevím v čem má pravdu , ale když to říkáš .
Motorku jsem si dělal pro sebe , Barva je dle origo signální červená vývozní model . Imbus šrouby tam nikde nejsou . Prostě jen vyleštěné hliníkové díly . Motorka je sestavena s těch nej dílů co šlo sehnat , české ráfky , uloženky dílů z mototechny a co šlo nachromovat tak je nachromované , některé vymezovací pouzdra , podložky a všechny šrouby jsou vyrobené z nerezu a leštěné. Prostě stavěl jsem si jí pro sebe a tak se mi líbí a je i na papírech , Kdyby to bylo na kšeft tak jdu opačnou cestou . Tod vše k mé renovaci

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 24.10.19 v 06:00 8b.

Cmíral má vyjímečně ve všem pravdu...

hurikans
hurikans napsal 22.04.19 v 21:16 10b.

krásná