Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník Black_Arrow_CZE
Vloženo 28.1.2019
Aktualizováno 28.1.2019

Velmi dobře ovladatelná, do lehčího terénu jako dělaná

Benelli TRK 502: pěkná, ale těžká a slabý motor

První dojmy - Jelikož jsem přecházel z GSR600 byl jsem docela v pasti z velikosti a tzn. oproti GSR větší váze, takže se s motorkou zpočátku docela pral, ale po snad ani né týdnu jsem si zvykl. Dnes v poho a ani mi to tak nepřijde.

Motorku bych doporučil pro - pro ty, kteří občas chtějí jezdit po nezpěvněných cestách, či lehkém terénu je tato motorka ideální ;)

Doplňky na motorce - padáky, kryty rukou,dodatečný kryt na plexi,vyhřívané rukojeti,ukazatel zařazené rychlosti,držák na navi-mobil, usb zásuvka, 3x kufr, spodní kryt motoru...

Protože mi sedl, motorka měla výborný poměr cena/výkon/výbava a pro začínajího je to jak se říká "blbuvzdorná motorka" , takže i chyby docela odpouští. Co se týká jízdy, byl jsem velmi překvapen, pozice při řízení je velmi dobrá, ani po delší jízdě necítím nějakou únavu, či nutnost často dělat pauzy, tady je to velmi dobré. Motor - jako začátečníkovi určitě stačí, ale ve dvou lidech (já mám 110kg), plně naložené kufry to není ono a do konců je třeba dost pozřazovat. Z tohoto důvodu už se koukám po novějším stromku 1000. Podvozek je v pohodě, leckdy to sice bylo na doraz, ale když člověk ví co si může cca dovolit, ví co od motorky čekat. Spotřeba dle měření několika nádrží cca 5-6l max na 100km. Servis, krom pravidelné výměny oleje, mazání řetězu nebyl v ničím vyložené problém, takže jen běžný servis-údržba.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 28.01.19 v 14:45 10b.

Clint.
Clint. napsal 28.01.19 v 12:41 10b.

Pěkný stromek, ať slouží a baví

speroure
speroure napsal 28.01.19 v 01:06 10b.

Přeji mnoho km v sedle této motorky!