Honda CBR 600RR (2006)

Vlastník DedeCZE
Vloženo 23.1.2019
Aktualizováno 8.7.2019

Má druhá motorka, chtěl jsem jako další lehnu a poštěstilo se :)
Za mě jeden z nejhezčích designů z tohoto roku!

Suzuki GSX-R 600: Prostě honda!!!

První dojmy - Úžasné! Už když jsem si pro motorku jel a otevřela se garáž u prodejce jsem byl jak malý kluk. Krásná červeno-černá kombinace od Honda. První dojem prostě skvělý!

Doplňky na motorce - CNC páčky, gripy, laděný výfuk (RP Tuning), LED blinkry.

Rozhodoval jsem se mezi Suzuki GSXR600 a CBR600RR. Byl jsem na 90% rozhodlý, že zůstanu u značky Honda, ale žádná motorka mě natolik neoslovila. GSXR bylo hodně, tak jsem byl pomalu smířený s tím, že přejdu na Suzuki (ač nerad :)) ). Následně jsem objevil inzerát na mou současnou motorku. Ihned jsem začal vyzvídat veškeré informace a detaily o motorce. Prodávající byl velmi ochotný a CBR mi nafotil snad z každého úhlu, posílal videa, veškeré požadované informace atd.. V tu dobu jsem motorku ještě neviděl, ale už jsem tušil, že bude moje! Dále mě i nevím proč, ale vesele potěšilo, že CBR je individuální dovoz z USA, takže si Honda už procestovala kus světa :) ! Skvělé bylo, že byl necelých 100km ode mě, tudíž hoďka jízdy. Sednul jsem do dodávky, vzal kurty a jelo se pro mašinu. Najeto mám zatím cca 100 metrů, takže uvidíme až během sezóny :D. Nicméně motor vrčí nádherně, krásný chod a zvuk jedna báseň!!! Už jen vyčkat začátek sezóny a vyrazit :)

Dnes 8.7.2019 šla CBR do světa, doufám že novému majiteli bude dělat radost tak jako mě! Úžasná motorka!!! <3