Honda CBR 600RR (2006)

Vlastník RepsolGirl
Vloženo 10.5.2014
Aktualizováno 4.1.2017

Neskutečný ďábel, se kterým si ve všech ohledech rozumím..
Koukněte i na můj Face profil.. This is me.. https://www.facebook.com/repsolgirl/

"Být krásná pro mě znamená cítit se ve své kůži."

Motorka koupena od veight (Veselí nad Moravou) - Teď už skvělý kamarád! :-)

První dojmy - Myslím, že jsou u všech úplně stejné.. nepopsatelný tlukot srdce a ta neskutečná radost, když si můžete novou motorku odvést domů.. :-)

Doplňky na motorce - Nespočet.. ale spíše samé drobnosti, které moto dovedly k dokonalosti.. Titax páčky.. karbonový polep brýlí, víčka nádrže, tankpad.. Padáky.. Kryt sedla.. Tmavé plexi..

Blesková akce, ze dne na den jsem se rozhodla a vyměnila svého miláčka za tuto mladší krasavici... Vždycky jsem toužila po CBR 600 RR, s rokem výroby 2006. Vzhledem k tomu, že koupit Cebro v barvách Repsolu není vůbec jednoduché, rozhodla jsem se pro radikální řešení, že si motorku upravím podle svých představ... Takže, když se objevila tato příležitost neváhala jsem! Sny jsou od toho aby se plnily.. a už se mi v hlavě rojily všechny možné změny a detaily, které bych chtěla na Cebrušce udělat :). Jedno z prvních bylo nastříkat kola, přezout gumy za Pirelli Diablo Supercorsa, kterým maximálně věřím a nebojím se to pak poslat do zatáčky . Rozhodně jsem chtěla pořádný zvuk, takže výměna výfuku za Ixil byla nutnou součástí. Kryt sedla spolujezdce, aby tomu dodal šmrnc, společně s drobnými doplňky jako páčky Titax, přehození blinkrů, polep víka nádrže a brýlí foto před první vyjížďkou..

Poté jsem čekala jen co mi přijdou nové kapoty Ono se to nezdá, ale den práce mi to zabralo , než se všechno krásně vylícovalo a napasovalo fuuu, to byla fuška . Samozřejmě velké díky bráškovi, který mi přepojil veškerou elektroniku. Tak a dílo je hotovo:

Už chybělo jen pár vychytávek a jsem maximálně spokojená.. co se týká jízdních vlastností, ty zůstali stejné jako u předchozí.. nepřijde mi, že by byla nějaká změna či markantní rozdíl prostě supeRR brzdy,jak už je u Hond známo, tak i podvozek.. není co řešit.. s pořádnými gumami už se jen lítááá a občas zastaví u benzinek, jelikož se mi zdá, že to papká i trávu kolem cesty ale s tím se samozřejmě počítá..

a ve finále chybělo už jen doladit poslední úpravy, aby vše bylo podle mých představ! není Repsolka jako Repsolka.. chtěla jsem aby moje byla výjimečná a na první pohled odlišná od ostatních Myslím, že momentálně splňuje všechny moje požadavky a už si ji jen užívám! Není nad to si plnit vlastní sny! Neměnila bych..

a ještě něco málo z vánoční vyjížďky!!! Počasí bylo krásné, slunečné.. sice v lesích to bylo trošku kluzké, ale za ty zážitky to rozhodně stálo!

2015
Je to ten nejúžasnější pocit, sednout na svého miláčka po zimě.. celé tělo se chvěje, krev stoupá do hlavy, nastává záplava adrenalinu a hormonů štěstí.. prostě nepopsatelný pocit.. Kdo nezažil nepochopí.. Úspěšný člověk je ten, který ráno vstane, večer si lehne a mezitím dělá, co ho baví.

Sezóna úspěšně zahájena.. též bylo potřeba pořádně vyfoukat pavouky.. IXIL exhaust!! Nezklamal.. Krásná ozvěna.. Prostě užívám si to!! viz. video
IXIL SOUND - VIDEO
Sezóna je v plném proudu a po včerejším ježdění tj. 8.5.2015 jsme zpátky ve formě..

Tak je za námi nějakých 7 tisíc kilometrů a vše stále šlape jak má ;) Jen budíky ukazují stále větší čísla, ovšem je to Honda, tak doufám, že se potvrdí i ve spolehlivosti motoru, jak je všeobecně známo! Snad ty pětky budou jen šťastnou číslicí, která nás společně bude doprovázet! :) ;)

Letošní rok je velice výživný Nemůžu se nabažit.. "koleno sem, koleno tam" :D a nejkrásnější na tom je, že člověk žije svůj sen.. a jsem neskutečně šťastná za svou Repsolku! je to můj ďáblík, hrozně ráda si hraje.. a to je na tom to kouzelné, že vlastně děláte co vás baví a stále si hrajete! :D Tolik teplých dnů, co bylo letos.. ach, úplný balzám na duši!

Myslím, že sezóna 2015 stála opravdu za to! a o to více protože mám kolem sebe opravdové přátele, pro které je motorka také vším! a jsem ráda, že s nimi můžu sdílet tento adrenalin! Doufám, že svého miláčka si užíváte tak jak já naplno.V Repsolce jsem našla skvělého parťáka. :-) <3

Letošní sezóna už pro nás supersporty nejspíš skončila, ovšem je krásné si připomínat, jak jsme si užívali přes celé léto. Pravidelný servis je znát a Repsolka šlapala jak hodinky. :)

Už má i cosi najeto :D takže novou spojkou rozhodně nepohrdla :) a už se těší na novou sezónu! :-) 7. video kompilace :)
ODKAZ NA VIDEO:
youtu.be/toW6VhWCfjw

2016
Nový rok se rychle překulil a je nutnost se pomalu začít připravovat na sezónu. Nejen Repsolka, ale i já jsem potřebovala nutné vybavení. Takový "páteřák" a nové rukavice se určitě budou hodit! :-)

První zasunutí je tu.. hurááá!
Ještě než jsem ujela prvních pár kilometrů bylo potřeba vyměnit gumu.. ovšem bez pořádné gumovačky, by to ani nešlo "One hand burnout" :D :D

Další vyjížďka už v plné zbroji a nový cíl je tu! ;-) Snad se bude dařit a s Repsolkou se posuneme zase dál! :-) Alea iacta est - neboť kostky jsou vrženy! ;-)

Ovšem letos mi rok 2016 mi moc nepřeje, když už se řítíte do garáže( a není špatné počasí, či nejste nemocní a nebo nemáte povinnosti), tak se vám počurá motorka u předního kola :( :D no, co jiného bych mohla letos čekat?! :D No, nevadí..

Opravíme a jedeme dál :D :D Snad je znát i nějaký ten progres Dokonce jsem byla přinucena si půjčit Kawu, abych tu Repsolku furt netýrala :-D a světe div se, na tom litru to jde samo jak nic :-D Prostě dělej co Tě baví, s lidma co Tě baví... yeees! ;-)

Sice se mám ještě spoustu co učit, na Zedixe to ještě není :D :D ale když je ten správný hnací motor, tak jsem připravena zdolat každou překážku! ;) Držte mi palce! ;)

Více z mojich prvních zvedaček, pořádné gumovačky a skvělých přátel uvidíte zde:

v prvním letošním videu ;-)
Prostě musím říct, že když se člověk pěkně stará o tu krásku co má v garáži, tak mu to vrátí dvojnásob! ;-) Nechci to zakřiknout, ale už jsme spolu najeli spoustu dalších xxx kilometrů a zvuk motoru je jen šepot květin :-) Je to neskutečné a jsem za to moc ráda! ;-)

Ovšem přeci jsem našla jen jeden nedostatek. :D Čím více zkouším jízdu po zadním, tak vzhledem k tomu, že jsem prcek, tak mám problém s mou spojkovou páčkou! Potřebovala bych nejlépe HYDRAULICKOU! :-D Ikdyž nad tím přemýšlím, tak to je spíše můj nedostatek, takže beru to zpět! :-D :-D :-D

Navíc jsem si pořídila "skvělou" vychytávku v podobě plandajících uší! :-D :-D No, kdo by to nebral takového pejska? :-D a jakmile zalehnete za plexi nemusíte mít ani strach, že vám uletí uši či hlava :-D :-D Sranda musí být! :-D

A někdy není Repsolka jen pro jednoho, občas povozí i Zedixe! Ovšem zkuste hádat, kdo asi řídí? :-D Ano, přesně tak.. Ale naštěstí si jízdu i tak užívám a jsem ráda, že mě nenechává ve štychu jako ZX10R Zedixe :-D

abyste měli představu rozhodně si pusťte i naše Tandem wheelie video:
a samozřejmě nesmím zapomenout i na gumovačky (burnout), kterých se také nemůžu nabažit :-D Prostě jsme nerozlučná dvojka!

A věřím, že příští sezóna bude stát ještě více za to! Proto ahoooj v roce 2017!

Kali88
Kali88 napsal 15.03.23 v 18:58 10b.

Myslím, že tady není co vytknout. Ať se daří jak na youtube tak i v životě

Vajstík
Vajstík napsal 08.03.23 v 14:37 10b.

Jura.Olc
Jura.Olc napsal 24.03.20 v 12:59 10b.

vojtasíč
vojtasíč napsal 01.04.18 v 01:04 10b.

Pecka!!

Čadil
Čadil napsal 04.03.18 v 21:03 10b.

krásná mašina,fotky,videa,proste vše.jen tak dál a bez nehod.