Honda CBR 600RR (2012)

Vlastník Hixter
Vloženo 15.3.2020
Aktualizováno 13.5.2020

Další splněnej sen? Je super lehká, super ovladatelná s velmi dostačujícím výkonem.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

První dojmy - Trochu jsem věděl do čeho jdu, ale i tak jsem byl hodně příjemně překvapenej jak se motorka chová. Ta její ovladatelnost a lehkost je až božská. A to nemluvim o krásně dávkovatelnym plynu a brzdách..

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo ví co chce. Jen určitě ne pro začátečníka

Doplňky na motorce - padáky od Rutana, ukazatel zařazené rychlosti

Po Fazeru, díky kterýmu jsem zjistil co tak nějak od motorky chci, jsem koukal po různejch mašinách a volba nakonec padla na CBRo. Původně jsem chtěl nějaký starší od roku 2006+, bohužel všechny kusy byly buď v tragickym stavu a nebo byly zbytečně předražený. No a celou tu dobu byla na inzerátech tahle kočka, která stála "jen" o pár desítek k víc. Nakonec jsem se na ní jel podívat a v tu chvíli bylo už skoro rozhodnuto. RRko dovezený z reichu, servisovaný v autorizáku(vše doložený), nikde ani škrábanec, vše jak nový.. no po první návštěvě už jsem byl skoro zabouchlej a pár týdnů na to jsem tam jel po druhý s tim, že si ji projedu a popřípadě vemu. No nic projel jsem se a vše bylo ok, tak jsem tam dalších pár hodin chodil okolo moto a hledal nějakou chybu, ale žádnou jsem nenašel. Tak jsme to sepsali, vyložil jsem děngy na stůl a o pár dnů později byla přihlášená, přepsaná a připravená na odvoz. Jel jsem si pro ní s kámošem s tím, že odjedu po ose(bylo to nějak v prosinci) a venku bylo asi 5°C, ale i tak jsem neodolal, navlík expediční bundu a jel jsem? Chtěl jsem jet podle předpisú, ale znáte to... musel jsem to trochu vyzkoušet:D Zážitek z jízdy byl neskutečnej no a já se postupně začal zamilovávat.
Vzhledem k tomu, že jsem ji koupil v prosinci a byl jsem na ní strašně nadrbanej, tak jsem jezdil i přes zimu když bylo aspoň nějakejch 8°. Samozřejmě takovým stylem abych to nepoložil.

Jinak něco k vlastnostem motorky.
Je lehká, super ovladatelná, výkonu má na rozdávání a jsem s ní moc spokojenej.

Menší update po cca 6000km.

Pořídil jsem padáky od Rutana, spojkový pružiny, trochu se naučil nastavovat podvozek a koupil jsem nový pryže. Nakonec jsem se rozhod pro Dunlop MK3 no a po obutí ty jo.. to bylo neskutečný.. jako nový motorka. Gumy držej jak přibitý, motorka zatáčí par milisekund předtím než na to zatočení pomyslíš.. no fakt bomba. Jsem zvědavej jakej na nich bude nájezd..

Na těch MK3ách se nebojím většího náklonu ani ve dvou(samozřejmě když za váma sedí někdo, kdo ví co dělat) pořád krásně držej stopu. Jediný co, tak párkrát mi fakt lehce podjel zadek, ale to jak ti to ta guma a podvozek daj najevo je až skoro směšný. Bylo to tak jemný, že by to chtěli i ty úchyláci z toho dokumentu V síti..:D Mohlo to být bordelem, protože na těch samejch místech to klouzlo i kámošovi, nebo možná tím všudypřítomným pylem. Težko říct. Polemizovali jsme nad tím na benzíně,ale k závěru jsme nedošli. Nebo vlastně jo. Řekli jsme, že už nepojedem jako takový čůraci a třeba to bude v pohodě..
No co si myslíte?!
Vyjeli jsme z města a už jsme za to zas tahali jak kdyby to mělo bejt naposled..:D
Kupodivu pak už to neklouzlo.

Ještě k motorce.

Většinou jezdím 100-250km a je to celkem ok i ve dvou, ale před nedávnem jsem dal 400-450km ve dvou a myslel jsem, že mi upadne asi všechno prdelí počínaje.
Potom co jsem trochu srovnal záda a zbytek těla jsem šel na inzeráty a už koukal po jinejch strojích..:) Byl jsem tak zničenej, že jsem myslel, že ji fakt prodám a koupim nějakýho litrovýho Fazera.
Dokonce tu chvíli byla na inzerci. Ale pak jsem si uvědomil, že radši do konce sezony našetřim nějaký $ a pak až koupim něco novějšího.
Oko padlo zatím na GSX S 1000.

Ma_Kaňa
Ma_Kaňa napsal 18.03.20 v 19:29 10b.

Normik
Normik napsal 18.03.20 v 07:08 10b.

Mašina parádní + bonus za srdce

Hixter
Hixter napsal 16.03.20 v 16:56

Díky S jejich přístupem jsem byl spokojenej. Vše co jsem chtěl zodpověděli a celkově byli vstřícní. Za mě

porschemen
porschemen napsal 16.03.20 v 06:57 10b.

Gratulace,ke splněnému snu,taky pokukuju o další motorce,jak jsi byl spokojenej v Bylanech s jednáním při koupi,moc se mě líbí Fároš kterýho momentálě nabízí.Přeju hodně radosti zábavy a hlavně kolama dolů.Jinak za mě motka super kočka a 10b.

Klapoš
Klapoš napsal 16.03.20 v 06:41 10b.