Honda VFR 1200F (2010)

Vlastník Johnny32
Vloženo 8.1.2019
Aktualizováno 11.4.2024

perfektní cesťák,spotřeba rozumně cca 8 litrů ale kdo chce jet tak musí holce dát napít

První dojmy - skvělá mašina, trochu težší. s výbavou komplet kufrů je ideální na malé i velké cestování.škoda že neprodávají novější model tohoto obsahu jede to jak ďábel.hned bych koupil novější model ale i tento je super krasavice

Motorku bych doporučil pro - V podstatě jí může řídit každý, ale je potřeba používat hlavu. Velký výkon a kardan zaručují obrovský zátah i pri nižších otáčkách a i když je perfektně vyvážená chyby neodpouští

Doplňky na motorce - vyhřívání sedla ,alarm,hl. stojan a duální záznamové kamery

při přechodu z obsahu 125ccm a 165kg skutra suzuki na toto krásné monstrum s obsahem 1200ccm a provozní váhou 270kg, to byl trochu skok, protože to co jsem měl předtím na objemu mám tady na výkonu + 2kw navíc.ve velkých rychlostech se jí moc nechce do zatáčky je to spíš kliďas na dlouhé štreky. má ráda rychlost . ta je na ní opojná a ten zátah člověk si musí dávat bacha na citlivej plyn.skvělá mašina, trochu težší. s výbavou komplet kufrů je ideální na malé i velké cestování.škoda že neprodávají novější model tohoto obsahu jede to jak ďábel.hned bych koupil novější model ale i tento je super krasavice.

Johnny32
Johnny32 napsal 11.01.19 v 09:17

no uvidime časem mám jí od lonskeho září.

DejvGSR
DejvGSR napsal 08.01.19 v 16:52 10b.

Musím za deset. Skvělá mašina, opravdu skvělá. No loni v Alpách celkově 6,1 l/100 km a neřekl bych, že jsme se loudali. Paradoxně při vyšší rychlosti ta spotřeba jde dolů. Motor skvělý, stroj pohodlný. Akorát bych s tebou trochu nesouhlasil, motorka se vodí v zatáčkách skvěle. Jedině ty utažené, z důvodu váhy, ale i tam mě pozitivně překvapila.