Yamaha XT 660 Z Tenere (2009)

Vlastník Koficz
Vloženo 6.12.2018
Aktualizováno 18.2.2019

Nevěřil jsem , ale jsem nadšenej, je s tim hrozná prdel , po prvním ježdění, jsem se asi třikrát odvrátil od vrat a šel dál jezdit :D

Motorka koupena od blund (Praha) - Vše jsme dohodli po telefonu předem, takže plná moc připravená a vše proběhlo doufám v nejlepším prořádku :)

BMW F 800 GS: finančně nedostupné, nebo špatný rok motoru
Triumph Tiger 800 XC: všechny byli moc daleko
KTM LC4 Adventure: Moc najeto, nakonec vyhrála mladší

První dojmy - Padla parádně !! Hned na první vyjíždku jsem ji protáhl bahnem :D to čištění za to stálo, i když místy cvakala řiť , přední pneu neni zrovna v kondici aby lítala v mokrým bahně, ale vše se obešlo bez karambolu .. Nějak mě nenapadá co zhanit, ale tak třeba časem se něco najde :)

Motorku bych doporučil pro - Komu se to líbí, at se vůbec nebojí to vyzkoušet ;-) stojí to za to :)

Doplňky na motorce - Tři originál kufry Yamaha
Laděný výfuk
progresivní pružiny
blastry touratech
kryt světla
rám motoru
spodní kryt motoru
zalamovací páčky

Moje první velká motorka byla suzuki bandit 600 .. Byl jsem s ní spokojenej, ale pořád mě to nějak táhlo k větší motorce a nějaké všestranějsí, takže šla dosvěta a já začal vybírat :) .. Motorek samozřejmě spousta a tenerka nebyla zrovna ta kterou jsem měl vybranou primárně , ale po prvním svezení jsem rád, že jsem se takto rozhodnul :D .. Ten jednobuch je prostě bezva :D .. Vejška parádní o proti naháči si připadám jak rytíř na koni :D .. Na silnici jede parádně a je pohodlná, z čehož jsem měl strach, ale jeli jsme teda asi jen 20km, nebylo zrovna gut počasí , ale v porovnání s banditem na stejné cestě, mnohem záživnější .. Už se těším na jaro a na cestování, nyní probíhá doladování podle svého gusta :)

cong156
cong156 napsal 08.12.18 v 18:06 10b.

Vit5 ma asi pravdu, asi tě něco zasáhlo. Paráda

Vit5
Vit5 napsal 07.12.18 v 08:50 5b.

Vítej mezi postižený