Suzuki DR 650 (1991)

Vlastník Venca_z_Otovic
Vloženo 27.11.2018
Aktualizováno 8.12.2018

Nemohl jsem sehnat XT600, tak jsem hledal něco podobného a poctivého, až jsem nakonec narazil na tuhle babičku z 91. roku.

Yamaha XT 600: nesehnal jsem ve stejné cenové relaci

První dojmy - Špinavá, ošklivá babička, vytažená z kůlny. Bývalý majitel jí zprovoznil, udělal technickou a já jí koupil. Přivezl jsem jí domů, jel jsem se projet a uprostřed pole jsem dostal nápad, že si zakouřím a už jsem jí nenakop. Po hodině šlapání jel okolo kamarád s traktorem a odtáhl mě domů na laně. Nakonec jsem zjistil, že to byla moje chyba, no prostě jsem nechal vypnutý chcípák. :)

Doplňky na motorce - Motorka je až na pár kutilských zásahů, jako je provrtaný vyfuk a izolepou opravené budíky a vapkou orvané polepy v celkem pěkném původním stavu.

Po tom co jsem strávil několik nocí hledáním XT600, jsem začal hledat i u konkurence. Našel jsem inzerát s tímto strojem, tak jsem koukal na recenze na těchto stránkách, porovnával jsem je mezi sebou a ikdyž XT600 nad DR650 vyhrálo, tak stejně z vyšlo DR jako spolehlivý a poctivě vyrobený stroj. Nemám na ní ještě moc najeto abych jí chválil nebo hanil. Zatím se jeví jako super mašina, která ikdyž je z roku 1991, tak na ní bude ještě sranda.

Lumen
Lumen napsal 09.12.18 v 17:25 10b.

Moc pekny deero,at dela radost a vzdycky doveze

Mann
Mann napsal 29.11.18 v 21:21 10b.

Určitě bude

musak1978
musak1978 napsal 28.11.18 v 11:16 7b.

Čus a kde jsi ty XT hledal na motorkářích přeci jsou bud XT 600 NEBO XT 600E.