Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník honza.vojak
Vloženo 22.11.2018
Aktualizováno 22.11.2018

Pro mne dostatečně výkonný, dobrý na naučení, velice zábavný sporťáček. Optimální čistič hlavy za rozumné peníze, co jsem přesně v té době potřeboval. Je občas pomlouvaná jako nízkorozpočtovka s nedostatečnými brzdy a měkkou přední vidlicí, ale i o lze ře

Motorka koupena od FIRMA:Tomáš Čadek - bike4ever (Rovná)

Honda CB 500: nenašel jsem v té době vhodnou...a asi jsem nakonec dobře udělal

První dojmy - Jel jsem si pro ni rovnou s čerstvýma notama, zálohu jsem dával ještě před zkouškama. Byl jsem natěšenej jak prcek na bonbon, hlavu plnou co ještě musím pořídit za vybavení atd. Jízda ze Strakonic do Prahy byla opatrná, cítil jsem krásnou akceleraci toho vidlicovýho srdíčka.

Dal jsem na radu zkušených, že když s motorkama začínám, nevím jak moc mne to chytí, mám si koupit Japonce.
Koukal jsem chvíli na Kawu ER5, kterou jsem znal nejvíc z autoškoly, ale ze všech stran jsem slyšel "to tě to dvou měsíců omrzí". Podobně Hondu CB500, kterou mi jeden známý představoval jako neuvěřitelnýho držáka, prý už měl skoro 100tkm.
Volba padla na tuhke Zuzanku, Šetřil jsem prachy na další vybavení a možné náklady, tak jsem se zaměřil na karburátorovou verzi 1999-2002, ty novější stříkačky se mi ani nelíbili designově, hlavně jako naháče - takový hranatý.

Zuzanku už nemám, prodal jsem ji krásný zrzatý slečně z Brna která přijela za mnou rovnou s Transitem že si ji odveze. V životě jsme si takhle pěkně nepokecal s holkou o mašinách, srdcařka
Nicméně, najel jsem na ní přes 40.000 km, a vzala mne do Alp, do Francie na Oleron, a poslední velká cesta na rozloučenou do Rumunska po Transfagarasan.
Něco jako Morava nebo Slovensko ani nezmiňuju.