BMW R 1200 GS Adventure (2009)

Vlastník Biaggio
Vloženo 15.11.2018
Aktualizováno 15.11.2018

Novinka v garáži ktorá čaká aby som ju cez zimu pomazlil a pripravil na cestovanie po európe.

První dojmy - Ohromný stroj. Ako povedal jeden známy: Je to kopa nepodarených dielov ktoré sú drahé a niekedy málo vydržia ale keď sa spoja do jedného celku človek sa už s ňou nechce rozlúčiť aj keby mal prísť o úspory alebo časť tela... nesúhlasím úplne, ale má to do seba niečo.

Motorku bych doporučil pro - Dubrodruhov s vyrovnanou povahou túžiacich sa odstrihnúť a načerpať vnútornú silu pre ďalšie fungovanie v štandardnom živote.

Doplňky na motorce -

Dlho som zvažoval medzi GT a GS a kedže kvalita ciest nie je vo väčšej časti európy dobrá vyhrala aj s ohľadom na možné odklony trás z asfaltu na šotolinu GS. Posed mám nastavený na vyššie a sedím vzpriamene. Žial haksne mám dlhé a ľavá píštala mi búcha do snímača na saní čo občas zabolí... spotreba primeraná ale človek ani nevie a už má 130 na tacháči a benzín padá a padá. Zatiaľ veľa kilometrov nie je no cez leto pofičím.

Pivko
Pivko napsal 26.11.18 v 21:33 10b.

Dobrá volba. Univerzalní stroj na všechny druhy povrchů a nekonečné dálky. Na tomhle stroji si třeba dávat pozor a to jak se nevědomky člověk šklebí radostí z jízdy 😆

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.11.18 v 23:15 10b.

Biaggio
Biaggio napsal 15.11.18 v 20:52

jop dík. Inú už neplánujem tak skoro...

Frenkie65
Frenkie65 napsal 15.11.18 v 20:46 6b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.11.18 v 20:16 10b.

Velká gratulace
Je to nezmar ...