BMW R 1150 R (2005)

Vlastník Hlaa
Vloženo 9.11.2018
Aktualizováno 26.9.2021

Moje první první motorka, srovnávat není moc s čím, ale líbí se mi po všech stránkách.

Motorka koupena od Elcapitan (Slušovice)

První dojmy - Je těžký popsat první dojmy, když je to tvoje první motorka. :D Spíš člověk bojuje sám se sebou a motorka si dělá co chce. Nicméně všichni motorku chválí, nejen proto, jak vypadá, ale taky, že to prý byla obecně dobrá volba - nizko těžiště, výborná ovladatelnost atd.

Po najetí pár tisíc kilometrů musím říct, že mi ten stroj přirostl k srdci. Nezlobil bych se, kdyby měla vejš sedlo (dost krčim nohy), ale je to odpustitelný. Vodí se parádně a je to skvělej univerzální společník na rychlejší projížďky okolo komína a stejně tak i na cestovací dovolenou s plnou náloží. Dokonce se dát jet s plně naloženou motorku hooodně sportovní jízda. :)

Jeremmy
Jeremmy napsal 13.11.18 v 16:46

Pořídil jsem letos tu samou mašinu, zatím zkušenosti dost dobré, takže za mě- dobrá volba . Držím palce na řidičák a třeba se příští rok někde potkáme

musak1978
musak1978 napsal 10.11.18 v 15:39 7b.

Sem patří popis motorky nebo recenze, na věci které se ptáš najdeš odpověd SPÍŠE NA FORUM.

Forss
Forss napsal 10.11.18 v 08:25 10b.

Nedohodnocený vynikající stroj na vše. Doporučuju plégo air flow Giwi. Vodí se parádně a 300km je min. běžná vyjížďka. Moc dobrá volba Nezklame v ničem a bude na dlouho.ČR máš na dlani