Suzuki GSX 600 F (1991)

Vlastník filipzd
Vloženo 20.11.2006
Aktualizováno 19.9.2008

Obsah 599ccm,spotřeba kolem 5l/100km, má cca 63kW.Tak jsem ji dnes prodal a je mi smutno,byla to dobrá holka.Doufejme,že bude sloužit dál novému majiteli.

Zkušenosti: Tak akorát

Cesty: Plánuji s ní hodně srazů a dovolenou,snad na Slovensko.

Další info: JE lepší stará MAŠINA CO jezdí, NEŽ blbý kecy!!

Ritchy
Ritchy napsal 08.05.07 v 10:59

JJ moooc pěkná mašinas Tak snad na Broďáku Doufám, že to stihnu

Jyanek
Jyanek napsal 24.02.07 v 11:50

jo nazdar kamo, taks poridil, no super, leto se blizi Suza je zaruka kvality budes s ni spokojenej, o tom neni pochyb a dobre zapadnes mezi Redbikers s tvoji Red masinou

mototom
mototom napsal 15.02.07 v 20:09

Tak tě vítám do klubu, moto je super a fakt spolehlivá. Jenom řízni tu šílenou opičárnu pod zadním světlem, uvidíš jak to změní pohled zezadu. Sundal jsem i to osvětlení SPZ a je to v poho. Mrkni se na to moje. nic to nestojí a je to mnohem hezčí. Zdar a přeju jenom super jízdu. Jo a tenhle rok je mnohem lepší a hlavně výkonější než moto od roku 95.Nazdááááááááár

pinky.gsx
pinky.gsx napsal 09.01.07 v 20:42

Dobrej stroj.Také jsem ho sedla a člověkse na ní vyřádí a hlavně velice spolehlivý!!!! ať slouží

-pavlík-
-pavlík- napsal 13.12.06 v 09:16

...jooo, stará dobrá GSX-F, spousta lidí nad ní ohrnuje nos, že prý je nehezká a moc plastová. Ale chyba lávky, podle mě je to individuální a já osobně znám lidi, co se mezi motorkama pohybují už nejaký ten pátek a většina z nich o ní mluví s respektem a v superlativech. Je to všestraná motorka, se kterou ti bude dobře. Takže ať si o ní myslí kdo chce co chce, mně se líbí, takže pochvala až na půdu a k tomu přání spousty kilometrů bez poruchy a hlavně bez nehody!