Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník šindy
Vloženo 24.10.2018
Aktualizováno 13.4.2019

Vloženo: 16.02.2019, Uskutečněno: 16.02.2019, Stav tachometru: 2639 km, Zhlédnuto: 21x

Tak padáky mám komplet. Ale ouha, originál šusplech na ně lehce nesedí. Ten jsem chtěl zachovat, protože se mi naopak líbí víc, než třeba Outback M. nebo Touratech. Bylo ale potřeba lehké úpravy. Byla přidána stěna na přední část, tak aby to krylo svody a rám. Padáky Outback mají na přední části závity, pro chycení jejich šusplechu a tak jsem je použil k chycení upraveného originálního šusplechu.Ta přidaná část je kombinovaně šroubovaná a nýtovaná. Přidělal jsem otvory pro chlazení, tak aby to navodilo vzhled staré AT. Materiál ALU 2mm a celková pevnost perfektní.

• ladíme 7. a tak trochu reklama

Tak snad už mám, na té mašině vše, co momentálně potřebuji. Montáž těchto kapsiček, byla nutnost z toho důvodu, že jsem byl na ně zvyklí ze staré AT a jak si na něco zvyknete a pak to nemáte, prostě Vám to chybí. Opět js

Vloženo: 24.06.2019
    Uskutečněno: 24.06.2019
  • ladíme 6.

Tak jo, došlo konečně na montáž držáků na kufry. Kufry jsem chtěl použít své staré dobré hliníkáče, které se mnou jezdí už asi 15tým rokem. A proto jsem musel dost rozmyslet použití držáků. Nabídka v montáži starých kufr

Vloženo: 13.04.2019
    Uskutečněno: 13.04.2019
  • ladíme 5.

Dnes jsem namontoval automatické mazání řetězu. Doplněk, o kterém já říkám, že je to ten nejlepší doplněk co znám. I když jsou jeho odpůrci. Ale já ho jezdil cca 14 let na staré AT a již si nedokážu ježdění bez toho před

Vloženo: 16.02.2019
    Uskutečněno: 16.02.2019