Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník šindy
Vloženo 24.10.2018
Aktualizováno 13.4.2019

ladíme 7. a tak trochu reklama

Vloženo: 24.06.2019, Uskutečněno: 24.06.2019, Stav tachometru: 6777 km, Zhlédnuto: 30x

Tak snad už mám, na té mašině vše, co momentálně potřebuji. Montáž těchto kapsiček, byla nutnost z toho důvodu, že jsem byl na ně zvyklí ze staré AT a jak si na něco zvyknete a pak to nemáte, prostě Vám to chybí. Opět jsem oslovil paní Evu Godulovou, která mi dělala kapsy a malý tankvak na starou AT. Je to milá , ale hlavně šikovná paní, která ušije asi vše, co si jen vymyslíte. Udělal jsem kartonové šablony, ty zaslal na její adresu a pak jsme doladili detaily už po emailu. Důležité pro mně jako obvykle, bylo barevné sladění s motorkou. Výsledek je jako vždy perfektní, vše sedělo parádně a za cenu, za kterou u konkurence zaplatíte jen za "dobrý den".
A protože si reklamu opravdu zaslouží, jedná se o firmu EWOG p. Eva Godulová.
Pokud by to sama četla, ještě jednou děkuji.

Guga (72) napsal 25.06.2019 v 08:00

Pěkně odvedená prácička

69šakal (0) napsal 24.06.2019 v 23:04

Tak už konečně užíváš... věřím a pevně doufám, že to všechno byly jen drobnosti, se kterými se potýká dnes už každý výrobce. Od tvé první recenze zkoumám Afry do detailů, to víš že mám taky tušení,že dneska nejsou motorky co bývaly. Nicméně dvíkům dáváme fakt co pro to a zatím Tak hodně zážitků!!

• ladíme 6.

Tak jo, došlo konečně na montáž držáků na kufry. Kufry jsem chtěl použít své staré dobré hliníkáče, které se mnou jezdí už asi 15tým rokem. A proto jsem musel dost rozmyslet použití držáků. Nabídka v montáži starých kufr

Vloženo: 13.04.2019
    Uskutečněno: 13.04.2019
  • ladíme 5.

Dnes jsem namontoval automatické mazání řetězu. Doplněk, o kterém já říkám, že je to ten nejlepší doplněk co znám. I když jsou jeho odpůrci. Ale já ho jezdil cca 14 let na staré AT a již si nedokážu ježdění bez toho před

Vloženo: 16.02.2019
    Uskutečněno: 16.02.2019
  • ladíme 4.

Tak padáky mám komplet. Ale ouha, originál šusplech na ně lehce nesedí. Ten jsem chtěl zachovat, protože se mi naopak líbí víc, než třeba Outback M. nebo Touratech. Bylo ale potřeba lehké úpravy. Byla přidána stěna na př

Vloženo: 16.02.2019
    Uskutečněno: 16.02.2019