Honda X 11 (2002)

Vlastník tfiala
Vloženo 19.10.2018
Aktualizováno 19.10.2018

Velká a silná, vyvážená se skvělým rámem a skvělými jízdními vlastnostmi. Letos již devátá sezona v sedle a pořád je to hodná holka! Prostě jsem si na ni už zvyknul a vyhovuje mi.

Motorka koupena od motorajclub (Praha 9-Vysočany)

Kawasaki ZZR 1200: Protože x11 je prostě boží, tak se k sobě hodíme :-)

První dojmy - První dojmy nebyly nejlepší, připadala mi dost těžká. Zpočátku mi také vadila absence šestého rychlostního stupně. Ale pak jsem sjel za Prahou z dálnice a... na hlavních a vedlejších silnicích je prostě dokonalá. 100kW přesně dávkovatelného výkonu, který umožňuje jet na kochačku i parádně z ostra.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny jezdce vyššího vzrůstu, je to doopravdy velká a těžká mašina

Doplňky na motorce - kufr, štítek, led-blinkry, laďák (i když ten jsem zase nahradil standartem)

Paradoxně mi vyhovuje vyšší váha X11, mám potom pocit že prostě dobře sedí. Díky hliníkovému deltaboxu se nekroutí a odpouští i chyby jako jsou brzdné manévry v zatáčkách. Na motorce se také sedí dost v předklonu, sportovně, takže to člověka neustále pobízí k bejkárnám. Popravdě je tato moto dost universální - lze jezdit pěkně kochačkou a i dost rychle. Protože mám kamarády s čopry, s endury i se silničními stroji, tuto vlastnost velmi oceňuji.

Ergonomie motocyklu vychází se sportovně cestovního Black Birda, ale má vyšší říditka, tak je možné užívat si i delší trasy bez známek únavy. Za den lze pohodlně odjet cca 500km, i když mě bolí zadek, tak je to pořád příjemná únava.

Čadil
Čadil napsal 21.10.18 v 10:23 10b.