Kawasaki KLE 500 (1994)

Vlastník Cenda0012
Vloženo 17.10.2018
Aktualizováno 2.1.2019

S motorkou se seznamují a jsem velice spokojen jak výkonem tak s jízdními vlastnostmi

Honda NX 650 Dominator: Špatne recenze a Klecko se mi líbilo více.

První dojmy - Je to můj první stroj chci se na ni vyjezdit zatím jsem velice spokojen , první dojem byl ten že má pěkný zátah který mi na začátek určitě postačí. Klečko mi padlo hned do ruky doporučuji začátečníkům

Motorku bych doporučil pro - Já jako začátečník jsem spokojen jen problém budou mít menší postavy

Doplňky na motorce - Vyhrivane rukojeti

S Kleckem se zatím seznamuji mám najeto 2000 km neměl jsem na něj moc času letos . Při pořizování Klecka jsem váhal ještě mezi Hondou Dominator ale nakonec mě odradily recenze , tak jsem se rozhodnou pro Klečko. Jízdní vlastnosti mi vyhovují, většinu času jezdím s manželkou za zády , není to úplně pohodlné na delší trasy ale na kratší vzdálenosti se to dá. Problem co jsem zjistil že mají i ostatní jsou brzdy ,člověk musí brzdit dříve . Teď přes zimu chci udělat velkou generalku tak příští rok už budu jezdit více tak sem přidám více zkušeností.

dadanek1999
dadanek1999 napsal 24.10.18 v 07:57 10b.

Oproti Dominátoru určitě správnej výběr, tak ať to jezdí! Co se brzd týče, doporučuji na předek panceřovou hadici, nový kotouč, destičky EBC HH + (mají je na Wemotu zařazené u těch novějších modelů KLE), zrepasovat pro sychr přední třmen (těsnění a namazat) a pořádně podtlakem odvzdušnit s novou brzdovkou, brzdí to pak skvěle. Mám to tak a motorka jde i postavit na předek, za jednu sezonu jsem oskákal přední gumu až hrůza

jikur
jikur napsal 18.10.18 v 09:39 10b.

Dobrá volba. Přeji mnoho radosti z jízd.

_Michal
_Michal napsal 17.10.18 v 22:12 10b.

Generalku bych delal na silnejsi masine. Za chvilku budes kawu menit za vetsi stado koni, uvidis.