BMW F 650 GS (2004)

Vlastník conny17
Vloženo 11.10.2018
Aktualizováno 16.10.2019

Protože už je mi 68 roků, stále obtížněji se mi nasedalo na vysoký X-moto. Zůstal jsem u značky ale koupil jsem něco nižšího.

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Křeček - Benemoto (Benešo

První dojmy - Zprvu se mi zdálo, že motorka zdaleka nejede jako X-moto. Důvodem byl nesmyslný systém dvou tlumičů. Po zakoupení laděného výfuku sharon se vše úžasně změnilo, motorka jde už odspodu a krásně se vytáčí

Motorku bych doporučil pro - Všem, kdo chtějí spolehlivý motocykl

Doplňky na motorce - Mám kufr + doplňky, které jsem již popsal

Jak jsem již psal, potřeboval jsem nižší stroj. Po výměně oleje a filtrů jsem kromě výfuku ještě zakoupil gumy MICHELIN, vyšší čelní štítek a rovněž řídítka.
Motorka mi připadá jako stroj, který má troje využítí: cestovní enduro v lehkém terénu, supermoto na blbnutí a pohodlný cesťák.
Přiznám se, že jsem měl radši X-Moto, ale už začínám přicházet na chuť i tomuto malému GS :)

conny17
conny17 napsal 26.09.19 v 22:58

Pro Miloda: Tak to je super To se v tom bazaru moc neohřála. Myslím, že budeš spokojenej, dost jsem se o ní staral a vylepšoval (nový gumy, řídítka, přední plexi, řetězová sada atd.) Mimochodem potkal jsem tě tenhle týden v Benešově, ale nemohl jsem se otočit a jet za tebou Tak ať slouží a když budeš chtít, tak mi zavolej 602 75 27 274

Milod
Milod napsal 26.09.19 v 20:34 7b.

minulý týden jsem ji přivezl

Franz77
Franz77 napsal 24.12.18 v 11:19

krásná, skoro jako ta moje

Franz77
Franz77 napsal 24.12.18 v 11:19 10b.

krásná, skoro jako ta moje