Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník Tommmi
Vloženo 8.10.2018
Aktualizováno 8.10.2018

Po Fazeru trepe se jede odspodu je veliká a dobrá ochrana před větrem.

Honda XL 650V Transalp: Menší výkon naskytla se dobrá koupě Suzuki :-)

První dojmy - Po koupi mě čekala cesta z Jeseníku do Frýdku Místku. Cesta co se děje nějaké díry a slatany asfalt není problém zrychlení dobrý jede, ale musím vše vychytat.

Motorku bych doporučil pro - Je to univerzální stroj pro každého kdo chce poznávat krásy přírody někam cestovat

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy, padací rámy, kryt motorku, kufr Shad.

Po sezoně se Stromem můžu říct. Je to univerzální motorka jede na asfaltu jede na Polná Ce a jede v terénu. Hned jsem vyměnil cestovní gumy za Mitasky všichni říkali Mitasky nesedí já sem nepoznal problém v terénu to jede pokud není mokro a 15cm bláta ochrana před větrem je dobrá teď čekám ještě na deflektory. Pořídil jsem padací rámy, ještě jsem nápad. A kryt motoru ten už mi párkrát blok zachránil. Kufr Shad Sh48 stačí bohatě pro jednoho. Motorka nemá problém kamenité sjezdy výjezdy i rychlejší přesuny taky zvládá na pohodu. Jeden problém se vyskytl kdy mi přestává svítit světla, ale byl to konektor zasvineny a probijel opraveno za 0kc.kdyz chceš udělat svíčky filtr musíš odplastovat a sundat nádrž. Svítí pěkně ale ještě přidám přídavné světla, ale to jen pro zichr.

Beny73
Beny73 napsal 12.11.19 v 13:56 10b.

Ahoj,
uvažuji o koupi V-Stroma cca 2006-2012 ale potřebuji jej protáhnout dveřním otvorem 80 cm, řídítka 84 cm vybalancuju, ale potřeboval bych změřit šířku těla motorky. Prosím, prosím...

HonzaO
HonzaO napsal 14.10.18 v 21:51 10b.

Tak si jej užívej. Dobrý stroj...

Jojko
Jojko napsal 09.10.18 v 12:19

Hlavně si Stromka dobře užívej

Clint.
Clint. napsal 09.10.18 v 12:08

Jasná desítka

Clint.
Clint. napsal 09.10.18 v 11:38 10b.

Top bike ať slouží a baví