AJP PR7 (2017)

Vlastník TomElefant750
Vloženo 30.9.2018
Aktualizováno 14.10.2018

Hubená koza na který se dá slušně popojet po silnici a zároveň krásně pojezdit v terénu

První dojmy - Vysoká, parádní podvozek, jen si musím zvyknout na jednoválec, deset let jsem jezdil dvouválce do V a projev motoru je jinej. Na jaře jsem ji měl půjčenou na víkend a hned jsem věděl že ji nutně potřebuju, tak jsem jen čekal až bude dost peněz.

Doplňky na motorce - Plotna, rámečky na kufry/brašny, kastlík na nářadí

Výběr motorek pro způsob ježdění jakej preferuju je omezenej, mám rád vejlety mezi 100 a 200 km za den, kde se většina jede mimo asfalt, občas je ale nutný přejet po silnici stovky kilometrů. Proto je nevhodný lehký enduro, stroje jako Afrika a pod jsou zas už moc těžký a rozbitný. Výběr byl víceméně mezi KTM 690 Enduro, Husqarnou 701 a AJP, AJP jsem zvoli proto že ta motorka je už hotová (koptit s navigací, nádrž pod sedlem, kryt motoru...) a navíc mám přímo v místě bydliště prodejce a servis s dobrými osobními zkušenostmi.
Moc jsem toho zatím nenajel, ale motorka splňuje skoro vše co jsem od ní očekával. Víc napíšu po nějaký porci kilometrů.

Omarson
Omarson napsal 12.11.23 v 20:18

hustý kamo

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 11.09.22 v 15:05 10b.

Ten polep zabíjí. Tomu říkám pořádný válečný bravy.

ArmyMoto
ArmyMoto napsal 06.05.21 v 22:55 7b.

Dobrý, do lesa na krátké jízdy super stroj..

Dave81
Dave81 napsal 14.01.20 v 20:16 10b.

Zajímavá! Já zatím razím cestu dvou motorek - lehký a těžký, ale třeba se taky dopracuju k nějakýmu kříženci. Polep je zajímavej.

Pegos
Pegos napsal 10.11.18 v 18:00 7b.

Tak at ti vydrží nadšení a i moto abys jí neutahal.