AJP PR7 (2017)

Vlastník Streetmoto
Vloženo 5.9.2017
Aktualizováno 6.9.2017

ALL IN ONE - rychlá, skáče, brodí, cestuje..

Motorka koupena od FIRMA:Street Moto (Plzeň 1-Bolevec)

První dojmy - To co jsem celý život hledal

Motorku bych doporučil pro - Pro ty kdo vybírají mezi Husqvarna 701 , KTM 690 a podobnými stroji.. chtějí jezdit offroad a zároven se někam podívat...

Jsem prodejce AJP motorek, takže PR7 jsem sedlal jako první hned v testovací verzi. Od začátku jsem věděl ,že je to co jsem celý život hledal. Po předchozích x motocyklech,jsem se opravdu tešil až PR7 vyjede... původní koncept měl být s motorem z Yamahy XT 660, tedy Minarelli motor. Bohužel nedostal EURO4..Tak se sáhlo po motoru nyní SWM, jinak Husqvarna a jsem za to nesmírně rád.. Portugalské AJP navrhlo rám a celkovou ergonomii stroje - na výbornou !!
PR7 je opravdu skoro hotová rally motorka,která umí být společník na denní pojížďky, honění se se silničkama po okreskách, cestování - osobně Slovinsko, Chorvatsko, Itálie s partou cestáků a taky je to Hard Enduro motorka s opravdu velkými zdvihy.
Nyní mám najeto něco přes 5000 km a pořád ji miluju a chápu smysl existence..
Na silnici je rychlá,ale ne zas tak,aby člověka bavilo lítat kudlu mezi autama a radši hledá klikaté okresky i s hodně rozbitým povrchem..V terénu je kurňa rychlá a musí se na ní už trošku umět.. Na cestování je ultralehká a svižná a i pohodlná-spotřeba mezi 4,3- 5,9l/ 100 km což s 18l nádrží tvoří skvělou kombinaci..Odjel jsem s ní I nějaké soutěže, pár vyjížděk s lehkými endury atd..
Pro někoho může být dost vysoká,ale s mými 190cm jsem naprosto spokojený..Občas je u ní znát ,že má malý rejd,ale zase lze otočit okolo nohy
Občas blbne ukazatel stavu paliva,a hrdlo nádrže je dost úzké..
Jinak hodnotím 10 z 10 .. chápu,že z úst prodejce to může znít dost lacině,ale jsem taky jen člověk,který pracuje s motorkama a má je rád a na něčem musí taky jezdit..
Pokusím se přidávat pokud možno zajímavé informace ,co jsem s motorkou vše podnikli...

sushi7474
sushi7474 napsal 05.02.18 v 15:45 10b.

Davel
Davel napsal 14.11.17 v 20:07 10b.

Parádní moto Jasná 10

Drakis
Drakis napsal 12.09.17 v 14:17 10b.

To je teda parádní kousek

Lukinzu
Lukinzu napsal 12.09.17 v 09:35 10b.

Hodně zajímavej stroj... už nějakou chvilku po nich koukám třeba to jednou bude náhrada za mou milovanou 990 Adv Ať to jezdí!

Choseno
Choseno napsal 10.09.17 v 21:39 10b.

Některý fotečky znám A můžu potvrdit že to jezdí pěkně