Kawasaki VN 1600 Classic Tourer (2005)

Vlastník Kapitán_Morgan
Vloženo 27.9.2018
Aktualizováno 27.9.2018

První dojmy - Trochu obavy a respekt z váhy motorky, které se brzy rozplynuly. Překvapila mně k její velikosti a váze velice dobrá ovladatelnost, díky které jsem si i přes velkou pauzu v ježdění na motorku rychle zvykl. Není náchylná na čelní i boční vítr a jede jak po kolejích a jako tank :o).

Motorku bych doporučil pro - Jedna část motorkářů kamarádů od výběru a koupě s ohledem na mé malé zkušenosti zrazovala, druhá část říkala neber nic, pohodlí a obsah nenahradíš. Vzhledem k mému věku (pohodlí) a mému přesvědčení (z hlediska objemu) jsem dal na tu druhou část a dnes tomu dík. Nyní už vím, že jsem udělal dobře a ježdění si fakt užívám. Pokud má někdo rád tento typ motorky (Cruiser), určitě bych se této volby nebál.

Trochu obavy a respekt z váhy motorky, které se brzy rozplynuly. Překvapila mně k její velikosti a váze velice dobrá ovladatelnost, díky které jsem si i přes velkou pauzu v ježdění na motorku rychle zvykl. Není náchylná na čelní i boční vítr a jede jak po kolejích a jako tank :o). Je to nádherný bytelný a poctivý stroj a bez ohledu na její věk, je to holka do nepohody a věrná kráska :o) Navíc pohodlí a obsah ničím nenahradíš :o)

Kapitán_Morgan
Kapitán_Morgan napsal 05.10.18 v 10:07

Chlapi, díky moc všem za povzbuzující komentáře

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 01.10.18 v 11:32 10b.

Parádní strojovna, 10b

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 30.09.18 v 15:20 10b.

dobrej korábek , hodně zdaru .

Čadil
Čadil napsal 30.09.18 v 09:11 10b.

žižala.
žižala. napsal 28.09.18 v 15:37 10b.

Supr strojovna.