Kawasaki VN 1600 Classic Tourer (2006)

Vlastník Saša-hk
Vloženo 13.5.2019
Aktualizováno 13.5.2019

Je to velký rozdíl oproti dosavadní VN 800, počínaje posezem, brzdami a v neposlední řadě výkonem.

Motorka koupena od Soukromé - Praha

První dojmy - První dojmy jsou nepopsatelné. Sice si připadám, že se musím znovu naučit jezdit, protože rozdíl ve váze a výkonu je značný. Rezerva ve výkonu je velká, brzdy vzadu jeden a vpředu dva kotouče opravdu brzdí (s VN 800 se to nedá srovnat). Hned při prvním svezení jsem věděl, že je to ono. Velmi pohodlný posez spolu s plotnami místo stupaček a široká řidítka dovolují pohodové ovládání.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil už trochu zkušenějšímu jezdci, který si poradí s váhou a výkonem.

Doplňky na motorce - Na stroji byly nainstalovány tyto doplňky - boční brašny, padací rám, plexi, zásuvka 12 V

Desetiletí se sešlo s desetiletím a jako jsem byl v roce 2009 obdarován ke kulatinám krásnou Kawasaki VN 800, tak v letošním roce dosahuji věku opět kulatého a celá široká rodina přemýšlela jaký dárek by mě asi potěšil. Rozhodnutí padlo na výměnu motorky. O ničem jsem neměl ani tušení a motorka mi byla v sobotu slavnostně předána (narozeniny mám sice až v červnu, ale vyšlo to dřív). Můžu porovnávat jen na základě krátké jízdy s VN 1600 s desetiletým ježděním na VN 800.
Jako první je znatelný a pochopitelný rozdíl ve výkonu s trochu jiným posezem. Jízda je velmi pohodlná a brzdy neporovnatelně účinější. Stejně jako u VN 800 je nouze o úložné prostory - jeden malý kastlíček pod sedlem, ale to nahradí velké boční brašny a až seženu nosič, tak i zadní kufr.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 20.05.19 v 15:20 10b.

parádní kus železa

Holduš
Holduš napsal 20.05.19 v 01:07 10b.

Krásný stroj a super dárek. Nechtěla by mě rodina adoptovat ?

Čadil
Čadil napsal 14.05.19 v 19:28 10b.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 14.05.19 v 11:49 10b.

tak velká gratulace k narozkám a k takto rozumné rodině ..
Jinak samozřejmě gratulace k tomuto stroji a přeji hodně najetých km .

Tomgregr
Tomgregr napsal 14.05.19 v 08:11 10b.

doslova velkej mazel-ať dělá jen radost!