Yamaha XJR 1300 (2002)

Vlastník Bondy
Vloženo 13.9.2018
Aktualizováno 16.4.2019

XJR je majestatni stroj s obrovskym a silnym srdcem a dusi te puvodni a prave motorky.

Motorka koupena od FIRMA:Moto-Libiš (Libiš)

První dojmy - Moje prvni nasednuti behem koupi bylo nepopsatelne. Vzhledem k me vysce 190cm mam snad na vsech stavajicich motorkach pocit, ze sedim na detskem kole, na nektere se ani neposkladam, ale XJR? Musel jsem natahnout ruce dopredu abych chytil riditka. Uz se neopiram loktama o svoje kolena. Sedacka je obrovska a pohodlna, proste uzasny!!! Zkusebni jizdu jsem jel spis pro svoje uspokojeni z klidne jizdy, zadne vibrace, zadne klepani, jelo to rovne a ja mel smajlika pres celou hlavu. Hned jak to slo jsem vyjel alespon okolo komina, sice prselo, ale nejak mi to nevadilo. Motor je absolutne klidnej, ale je cejtit ze se to tam pekelne vari, jen uvolnit zaklopku, ale na tehle motorce nemam potrebu zkouset limity. Je to proste Mercedes na dvou kolech a clovek si uziva ten pravy pocit svobody brazdenim silnice a sledovanim te krasne krajiny kolem.

Motorku bych doporučil pro - Tohle je pro motorkare, kteri vedi o cem to je. A ten ldo nevi, nepochopi.

Doplňky na motorce - Motorka ma vse original, pouze jsou navic padaky. Zadne doplnky tam nebudou, takovou krasu prznit ny byl hrich

XJR byla pro me vzdycky nadherna klasika, ale vic me lakal sport. Chci jezdit po silnici i mene nez 100km/h a uzivat si ubihajici krajinu kolem sebe. No, tak od dnesniho dne uz muzu :)

Fena-
Fena- napsal 20.09.18 v 22:21 10b.

Luxusní kousek...

Čadil
Čadil napsal 20.09.18 v 19:18 10b.

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 17.09.18 v 07:55 10b.

Pořádná mrcha . Vždycky se mi líbila

Žabajzna
Žabajzna napsal 15.09.18 v 20:12 10b.

parádní

vwlasta
vwlasta napsal 14.09.18 v 23:05 10b.

Tož pěkné strojek