Suzuki GSF 600 Bandit (2000)

Vlastník ygy
Vloženo 15.11.2006
Aktualizováno 17.11.2006

chtěl jsem naháče,ale chci s tímto krásným strojem cestovat a prý budu vděčný za každý kousek plastu.

Zkušenosti: hurá tak už jsem se svezl.ale kdo mě to naučí ?

Další info: Vždy jsem snil o motorce a teď to přišlo.Párkrát jsem se už svezl,ina silnějším stroji,ale itak mám velé obavy na čem se chci vlastně učit.Snad jsem zvolil dobře,držte palce.

deimos
deimos napsal 14.04.09 v 20:54

Víťan
Víťan napsal 24.03.09 v 20:26

Máš ji moc pěknou.
Ať ti to jezdí a slouží bez poruchy.

maroth71
maroth71 napsal 05.12.07 v 20:59

jo pěkná ale 600 není to málo .taky jsem měl letos to dilema jestli něco slabšího nebo silnějšího ale myslím že jsem vubec neprohloupil když jsem si koupil 1300 , ale je to věcí vkusu , jinak fakt pěkna motka tak mnoho šťastych km

Dulka
Dulka napsal 05.12.06 v 14:48

Báájko, i když polokapoty nemusím, tak je moc krásná, přeju hodně km bez nehody a super zážitky. Jo a nohama určitě dosáhne na zem, já mám 160 cm a to je důvod proč mám Suzičku.

WEB
WEB napsal 01.12.06 v 15:12

KRASAVICE !Každý rok na mnou pořádané výstavě Ostravský autosalon WEVI a na výstavě motocyklů na výstavišti Černá louka vystavuje cca. 20 motocyklových značek (www.wevi.cz). Tak doufám,že přijedeš nejen se mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik