Triumph Thruxton 900 (2010)

Vlastník stylo
Vloženo 24.8.2018
Aktualizováno 24.8.2018

Splnil to proč jsem ho pořizoval.

První dojmy - Vyžaduje úplně jiný styl ježdění,ale po 2 vyjíždkách jsme si na sebe velmi zvykli.

Po X letech na velkém cenduru jsem chtěl změnu,míň váhy a jaksi návrat k motorkářskému stylu ježdění,a celkově trochu stylu víc na pohodu.Jak se ví,tak nahé motorky dodaj více dojmú z jízdy i při nižších rychlostech,ne snad že by Thruxton nebyl svižnej,ale nad cca 130km/h to už není kdoví jak příjemné cestování,ale na rychlojízdy se tahle motorka nekupuje,jde spíš o odpravdu silný pocit jizdy na MOTORCE :) včetně malinko nervozního podvozku,ale nic záludného,jen se tak trochu vlní jako staré motorky a to přece chceš :)Zkrátka zase po nějaké době kdy jsem motorku trochu opomíjel, tak teď se těším na každou vyjíždku.Malinko mě zklamaly original Metzelery,no ty mě spíš vyděsily,ale dojedu je,ale další gumy budou určitě jiný.
Motor je tahoun,jde snad od 2tisíc použít a v kombinaci s 5ti kvaltem se musíš trochu nutit řadit,páč to skoro není potřeba :),jinak je to výborná motorka a splní ti to proč sis takovou motorku vybral.

XJ500
XJ500 napsal 25.08.18 v 18:52 10b.

SLAY
SLAY napsal 24.08.18 v 21:15 10b.

skutečně hezká motorka až se nabažím cendura budu o ní rozhodně uvažovat

pegaso1981
pegaso1981 napsal 24.08.18 v 18:19 10b.

Moc pěkná mašina,dávám jasných 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 24.08.18 v 15:00 10b.

Krasavec, 10 bodů.