Triumph Thruxton 900 (2015)

Vlastník Veselac81
Vloženo 7.4.2016
Aktualizováno 7.4.2016

Café Racer jak má být, klepe se, řve, tahá pozornost a má duši... Navíc verze ACE zaručuje menší frekvenci stejných strojů v okolí a tudíž zaručený exhibicionismus

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Moto Guzzi V7 Racer: Protože jsme našel o něco exklusivnější edici Thruxtona a to edici ACE :-)

První dojmy - První dojmy nic moc, protože jsem jí odvážel po vlastní ose 350km dlouhou trasou v 6 stupních celsia. Navíc jsem byl absolutně nepřipravený, v moto džínách, kožené bundě a otevřeným blembáku :-D Nedal jsem mu šanci udělat první dojem :-D

Motorku bych doporučil pro - Jasný doporučení srdcařům, ze starý školy

Doplňky na motorce - nosiče na brašny, který půjdou pryč

Miluju motorky s duší a pořád mám slabost pro mašiny z 60. až 80 let. Jen já a stroj, mezi náma žádná elektronika a strážní andělé v plným zápřahu

Najel jsem za 3 dny zhruba 500km a zvykáme si na sebe, hlavně kvůli špatným gumám, ještě studeným silnicím a mojí nešikovnosti.

Zatím snad něco málo k motoru (podvozek ohodnotím až s novými pneu, které jsou na cestě).
- Motor díky laďákům zní jako Haryk a řekl bych, že se i dost podobně chová.
- Má páru od spodu a kupodivu graduje i s rostoucíma otáčkama. To doprovází vibracema, který jsou ale příjemně spojující s celým strojem
- žere, co sem vypozoroval zhruba 5l/100km

Ergonomie
- měřím 190cm a není problém se na Thruxtona poskládat i když o společné estetické stránce pochybuji
- budu muset pustit dolu páčky brzdy i spojky, který jsou na mě dost vysoko ale naštěstí to lze
- po delší cestě bolí ruce ale možná je to tím, že jsem si už odvykl. Itálie by asi byla muka ale toulky po ČR budou v pohodě

Vzhled
- to je na vkusu každého soudruha či soudružky.
- obdiv okolí je až udivující
- dokonce mě jedno auto pronásledovalo a čekalo až zastavím. Příjemný chlapíci si chtěli Triumpha prohlídnout
- jindy mašinu počastují ostatní motorkáři zvednutým palcem a můj jízdní styl prostředníčkem

teď "Ejsíka" čeká pořádná prohlídka, zřejmě u Smržáka. Tedy olej, kontrola všeho a nový bačkory Metzeler Sport Klassik

Rozhodně už teď jí ale miluju. I kdyby nejezdila a jen stála v garáži, tak je to radost. Nemůžu z ní spustit oči a líbí se mi čím dál víc.

Jirka-ZXR
Jirka-ZXR napsal 14.09.16 v 21:30 10b.

super

Veselac81
Veselac81 napsal 18.04.16 v 00:38

děkuju

Fullgas1
Fullgas1 napsal 14.04.16 v 06:57 10b.

Nádherný kus motorky

marafzs600
marafzs600 napsal 09.04.16 v 19:53 10b.

Taky jsem po ní koukal na Free-moto, moc pěknej kousek

dzarmil
dzarmil napsal 09.04.16 v 17:58 10b.

Jo,jo tak tenhle ten styl můžu ,stará dobrá anglická škola.Přeju radost a požitek z jízdy .