BMW F 650 (1998)

Vlastník VlastiMatty
Vloženo 16.8.2018
Aktualizováno 19.12.2019

Lehká, ovladatelná a pohodlná Brambůrka

Motorka koupena od FIRMA:Motozone (Třebíč) - Perfektní přístup, děkuji.

Aprilia Pegaso 650: BMW je prostě BMW :-) Aprilky neměli hlavní stojánek no a měla jsem lepší nabídku a stejně je Bramburka o moc hezčí než Pegasko
Ducati Multistrada 620: BMW byla levnější, a v mé cenové relaci neměli červenou.
Kawasaki KLE 500: Neměla takový hezký zátah jako ten 650 jednoválec. Vadilo mi, že se motor musí vytáčet aby to jelo. A hodně zklamala přední brzda.

První dojmy - Jednoduše easy :-) První dojem? Jejda proč jsem si ji už dávno nekoupila? Mám pocit že jedu na horském kole, jen nemusím šlapat a svět mě prostě baví. Vše je easy! Úžasná na rozbitých okreskách, obratná ve městě, na polní cestě nezklame, ale na dálnici se nehodí.

Motorku bych doporučil pro - Pro holky, začátečníky nebo pohodáře co nikam nespěchají.

Doplňky na motorce - Nastavitelné páčky CNC,
Růžově podsvícené budíky.
Vyhřívané rukojeti Oxford.
Vysoké Turistické plexi.
Nerezová plotna a kufr.

Hledala jsem něco levného, lehkého a ovladatelného pro radost co mě hravě doveze do práce a nezabere místo při parkování.
Což Brambůrka pohodově splňuje.

Bála jsem se že dle recenzí bude v nízkých otáčkách škubat, což se nepotvrdilo. Krásně si to se mnou brumlá na nízké i střední otáčky. A nad pět tisíc jede jak z praku!
Jen mi vadí vibrace ve vyšších otáčkách.
Prostě delší jízda po dálnici pro ni není a nad 110 km/h jsou po delší době vibrace nepříjemné, dálnice ani zrychlené přesuny prostě nejsou její revír.

Tak jsem si na zahájení sezóny 2019 po velkém servisu dala trochu velikonočního offroadu. Obě jsme přežily bez ztráty kytičky!

Bramburka šla do světa, bohužel to není pohádka ani písnička ale fakt.
Jo to je život, vlastně nevím proč jsem jí vyměnila. No vím strašně se mi libil její nasledovnik.
No co, král je mrtev ať žije král
Ať dělá dál radost novému majiteli stejně jako dělala mě!
Sbohem

Pavel1971
Pavel1971 napsal 16.09.19 v 22:22 10b.

Moc pěkná

HonziVFR
HonziVFR napsal 13.11.18 v 17:00 10b.

taky jsem oní uvažoval na dojiždění do práce super máša.

meridian
meridian napsal 30.10.18 v 18:13 10b.

Motka na pohodu i do nepohody

VlastiMatty
VlastiMatty napsal 17.10.18 v 12:55

Díky za komentář!

Slouží výborně stále nadšenější majitelce.
Zrovinka jsem si krásně užila výlet do nejvyšších vrcholů Beskyd! A byla tam jako doma!

Skypina
Skypina napsal 29.08.18 v 14:41 10b.

udělá službu, mám kamarádku co má přesně takovou v modré a je maximálně spokojená