Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník romanov
Vloženo 31.7.2018
Aktualizováno 2.5.2020

Hledal jsem kvalitu a 100% historii 2 roky v ČR. Nakonec jsem ji našel v Rakousku.Od 1majitele s každoročním servisem u Hondy v bezvadném stavu a s málo kilometry. Jako bonus byla barva o které jsem snil.

Motorka koupena od soukromá osoba - solidnost,ochota,100%záruka,kvalita

BMW R 1200 ST: méně pohodlná

První dojmy - První dojmy takové co jsem chtěl-pro mě za jedna.Krásně se na motorce cestuje a po 500km víme co od sebe čekat.

Motorku bych doporučil pro - Tomu kdo chce v klidu a pohodlně cestovat a nechce BMW RT NEBO GS

Doplňky na motorce - Origo zadní kufr Honda,kryt motoru

Na cestování velice pohodlná motorka s nízkou spotřebou. Umí jet pomalu i rychle když je potřeba v rámci obsahu a zařazení mezi cestovní. Jako klady bych napsal-uložný prostor, kvalitní posez, ochrana proti větru,pro spolujezdce dostatek místa. Jako nedostatek se mi jeví trochu větší náchylnost mota při bočním větru-to je pouze muj dojem a teplo od motoru na pravou nohu-když mám nízké boty. Poruchy zatím žádné a ani nic nečekám,protože prodejce mi udělal předprodejem uplnou kontrolu u servisu Honda. Moto je v supr stavu-jako nová. Jezdím pouze asfalt,ale i nějakou tu nerovnost snáší dobře. Při mojí výšce jsem dokoupil deflektor na plexi a už moto nemá žádnou chybu. Pohoda a klid při jízdě -před tím mi šel vítr přímo na helmu.Je to motocykl s kterým jsem nadmíru spokojen a spolujezdec taktéž jen chválí. Pohodlnost nadevše.

JaryOne
JaryOne napsal 13.07.22 v 07:25 10b.

Krasavice a s CBS

romanov
romanov napsal 01.10.19 v 13:54

Tato motorka mi dělá jenom radost.Žádné problémy,spolujezdec nadmíru spokojený. Mám 192 cm a trochu mi vítr fučí přímo na helmu-vzniká hluk,asi přikoupím deflektor s klipem a uvidím,jestli to pomuže. Když se prochu předkloním za plexi,tak je to strašný rozdíl---ticho. Máte někdo zkušenost?

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.08.18 v 02:05 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 01.08.18 v 10:06

Krasavice a super barva

tomcruise77
tomcruise77 napsal 01.08.18 v 06:21 10b.